Sayfa 380/430 İlkİlk ... 280330370378379380381382390 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Ben de EYT tamamlandıktan sonra dilekçe vereyim.Daha mantıklı görünüyor.
    Selam
    Benim islemler sonuclandi. 9977.74TL "aldim". "Aldim" diyorum cunku isguzar SGK kendi kafasina gore Ziraat Bankasi'na yatirmis. Parayi uzaktan cekemiyorum. Illa Agustos ayindaki yillik izne kadar beklemem gerekecek. Belki dilekcenizde banka - sube - iban vermeniz faydali olabilir. Surec 4 ay surdu benim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bu artış sadece enf. farkı, bunun altı kanunen imkansız zaten..geçen yıldam emeklilerin alacağı var...memurların arışı da %50 ye yakın(kanunen %48 civarı olmalı en az). Bu durumda asgari ücret gibi memur-memur emeklisi-,işçi emeklisi tüm kesimlere %50 artış yapabilirler.
    İnşallah hocam.. Ama işçi emeklilere %38 konuşuluyor ....İnşallah sizin dediğiniz gibi olur.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    İnşallah hocam.. Ama işçi emeklilere %38 konuşuluyor ....İnşallah sizin dediğiniz gibi olur.
    Temmuzda el işi yapan memuruna emeklisinin maaşından fazla seyyanen zam veren sistem yönetiminden her şey beklenir a.q..

4.  Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selam
    Benim islemler sonuclandi. 9977.74TL "aldim". "Aldim" diyorum cunku isguzar SGK kendi kafasina gore Ziraat Bankasi'na yatirmis. Parayi uzaktan cekemiyorum. Illa Agustos ayindaki yillik izne kadar beklemem gerekecek. Belki dilekcenizde banka - sube - iban vermeniz faydali olabilir. Surec 4 ay surdu benim.
    Hayırlı olsun.
    Ben de Aralık başı EYT emekliliğine hak kazandım ama maaş avantajı olması sebebi ile Ocak ayında emekliliğimi vereceğim...
    Netleşince de sizin gibi bu konuda başvuru yapacağım.
    Çek teşekkürler,selamlar

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Temmuzda el işi yapan memuruna emeklisinin maaşından fazla seyyanen zam veren sistem yönetiminden her şey beklenir a.q..

%38 in üstüne mutlaka bir ekleme yapılacağını düşünüyorum.
    Seçime bu şekilde girmez.

6. En düşük emekli maaşı için 11.500-12.000 TL aralığı söyleniyor...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 3-5 kuruş sadaka mahiyetinde artış
    sonra 1 yıl havagazı
    aynı tas aynı hamam

1 ocak 2024 aldığın işçi emekli maaşını usd ye çevir. 1 ocak 2025dekini de usd ye çevir.keklendiğini gör.

8. Herkese mutlu,sağlıklı yıllar olsun.

Sayfa 380/430 İlkİlk ... 280330370378379380381382390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •