Sayfa 412/1003 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. Bence piyasada dünkü Cumhur Başkanının haberini yayanları arıyorlar .
    Bugün ve yarın aşağı , yukarı hareketler görmek bu iz sürmeye bağlı olabilir.

2. yav 200 pointe bu ay indirse ya şahap reis
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bulut abey sana değil mergen dayuya kızdım.

Temel analiz sana şunu söyler.

4 mühendis bi odada çalışıyor. İçeriye de taş gibi bi hatun girdi orada işe girmiş.

Temel analiz şunu der, bu 4 çocuktan biri bu kıza kesin yazılır.

Zamanlama yoktur içinde.

Benim anlayışım spotta bu.

Abi ben 0.49 dan beri DOHOL taşıyorum, alıyorum satıyorum bişeyler yapıyorum ama hep taşıyorum. Neden? Çünkü ucuz. Temel analiz bu kadar, bitti.

Mesela DOHOL 1.5 a düşse, ama içi boşaltılsa bilanço zarara dönse faizler artsa dolar düşse atıyorum o an ederini 1 lira hesaplasam, o bilanço ile, anında satıyorum. Neden? Çünkü artık pahalı.

E ben 2.7 den aldım, 1.5 dan sattım, zarar ettim, 2.7 iken nasıl ucuzdu da 1.5 iken pahalandı? Olabilir abi. Geldi benim de başıma. Temel analiz bana göre budur benim yöntemim sistemim budur başkasına uymaz, ben ana paramı çekmişim kalan da xxx - benim için iyi bi para onu komple bu sistemle yaptım ve devam ediyorum ucuz kağıt bulduğum sürece maldayım malda olmaya da devam edeceğim.

Yani ben yazmadım dersen ayıp olur ucuz ucuz diye kafa şişiriyorum, ama zamanlama yazmadın dersen ona saygım var, zamanlama yazmak gibi bi enstrümanım yok elimde.
    "O taş gibi yavru hele bi içeri girsin"....
    Miyendislere kim bırakır!...
    Bütün GORKHUlarımı yenip üzerine atlayacam...
    Atlyan Ayu...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    faiz indirimi yine olur muhtemelen evet nasılsa artık dolar molar bakmıyorlar hatta bence çokta mutlulardır dolar yükseliyor diye...büyüyoz ya...şemsiye içimizde açılıyor markete falan gidince o ayrı...olsun büyüyoruz...

belki bu ay pas geçerler ya da başladık devam edelim bari derler...dış güçlere meydan okuyoruz ya...

markette 1 hafta evvel 55 kaat olan WC kağıdı dün akşam markete gittim ıvır zıvır için bi baktım 67 tl...vatandaş buna nasıl dayanacak abi ben bilmiyom...
    ben burada tuvalet kağıdı bile borsadan daha çok kazandırıyor diyince kızıyorlar...

borsa ocak ayındaki değerine yeni gelmiş...sanki bu yıl %50 kazandırmış gibi konfeti patlatılıyor...

ocak ayında borsa 1550 şimdide aynı sayılır ocak ayındaki 37 liralık tuvalet kağıdı 67 lira olmuş...

yani söylemim bu para birimiyle ölçüm yapılamaz...

tl çünkü çöp...tuvalet kağıdının %70 arttığı bir ülkede o para birimiyle grafik çizip kazandım kazandım saçmalığına girilmez...

Alıntı Originally Posted by gazeteci Yazıyı Oku
    Bence piyasada dünkü Cumhur Başkanının haberini yayanları arıyorlar .
    Bugün ve yarın aşağı , yukarı hareketler görmek bu iz sürmeye bağlı olabilir.
    Aramaya gerek yok. 1. dakikadan itibaren çakalın söylediklerini dinlemek yeter.
    https://youtu.be/RTmcQCQVTFQ

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Aramaya gerek yok. 1. dakikadan itibaren çakalın söylediklerini dinlemek yeter.
    https://youtu.be/RTmcQCQVTFQ

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tabi bunlar vardır . Asıl aradıkları işin finans bacağı olabilir .

7. garanın 3. çeyrek bilanço açıklama tarihi nedir hatırlayan var mı acaba

8. Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa'nın yeniden COVID-19 salgınının merkezi haline geldiği ve Şubat'a kadar Avrupa'da 500 bin kişinin daha bu hastalıktan yaşamını yitirebileceği uyarısında bulundu.

DSÖ Avrupa Bölge Direktörü Hans Kluge yaptığı açıklamada, "Avrupa yeniden salgının merkezi haline geldi, bir yıl önce olduğumuz duruma geri geldi. Avrupa'da virüsün yayılma hızı büyük endişe yaratıyor" diye konuştu.

Kluge, "Taktiklerimizi, davranışlarımızı değiştirmemiz, COVID-19 vakalarında artışa tepki vermekten, bu vakaların ortaya çıkmasını engellemeye yönelmemiz gerekli" diye konuştu.

Almanya'da bugün yeni COVID-19 vaka sayısı 33 bin 949 olurken Hırvatistan ve Slovenya'da günlük vaka sayıları salgının başından bu yana görülen en yüksek seviyelere çıktı. Hırvatistan'da 6310 ve Slovenya'da 4511 vaka tespit edildi.

Avusturya'da yeni vaka sayısı bugün düne göre yüzde 32 artarak 8594'e çıktı.

FRKS-IFRKS-SHEADLINE

Sayfa 412/1003 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •