Sayfa 71/138 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 561 - 568 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Balat

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    herşeyi zaman gösterecek izle gör reis ben kar satışı yaptım 33.333 yarında 5.000 yazdım .. 3,20 gelene kadar her gün düzenli satıyorum beklentisi olan alır .. Mehmet korkut beni aradı bir ara operasyondan bahsetmişti. 3,20 kırarsa gider dönerse herkes aldığı riskin bedelini öder kızmak yok reis d: ))) amor
    Murat bey
    Bir küçük yatırımcı olarak Sizleri takip ediyordum. Mehmet Korkut beyin yönetimde olduğunu yazdınız. Görüstüğünüzü yazdınız ve elinizdeki kağıtları da satıyorsunuz. Herkes aldığı riski öder dediğinize göre haftaya dönüş beklediğiniz sonucunu çıkarıyorum. Biraz daha açık olup bizi aydınlatırmısınız? Teşekkürler.

Alım satım işlemleriniz burada kimseyi ilgilendirmez , bu şekilde paylaşım yapmayalım . Ayrıca ispat edilemeyecek duyum paylaşmanızda forum kurallarına ayrılır . Kimsenin yatırımlarına yon verecek paylaşımda bulunmayın .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Tlf nu nu yazdı arayıp sorun arkadaşlar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

[QUOTE=mustafa43;4042828]Murat bey
    Bir küçük yatırımcı olarak Sizleri takip ediyordum. Mehmet Korkut beyin yönetimde olduğunu yazdınız. Görüstüğünüzü yazdınız ve elinizdeki kağıtları da satıyorsunuz. Herkes aldığı riski öder dediğinize göre haftaya dönüş beklediğiniz sonucunu çıkarıyorum. Biraz daha açık olup bizi aydınlatırmısınız? Teşekkürler.[/QUOT

ARKADAŞLAR 3 KADEME YAZDIM 1,20 - 1,55 -3,20 HİSSE OLDU 2,15 DEDİĞİM ZİRVEYE YAKLAŞTI HER YATIRIMCI GİBİ SATIŞLARIMI KADEMELERE YAYDIM AMACIM AŞAĞIDA ALMAK GİBİ BİR DERDİM YOK ANCAK TAHSİSLİ OLURSA 0,80 İLE 1 TL ARASINDA VERİRSE BİRAZ ALIRIM ONUN DIŞINDA 7 YILDIR BU TAHTADAYIM EN ÇOK KAZANMAYI BEN HAK ETTİM VE KAR REALİZİ YAPARAK AMACIMA ULAŞIYORUM ADAM DÜN GELMİŞ AKIL VERİYOR 7 YILDIR BURADA OLAN BENİM İNANAN ALIR BEKLER KAR EDEN SATAR ALLAH HERKESE AKIL VERMİŞ AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR 60 GÜNLÜK ORTALAMA ORTADA 0,64 SÖZN BİTTİĞİ YER ... BURADAN ALANLAR 6 9 12 15 DİYORSA TEK ŞARTLA OLUR TAHSİSLİYİ İYİ BİR ŞİRKET KARŞILARSA BÖYLE BİR DURUM OLUR YOKSA BU OLMAZ YTD AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

BalaT

Bu tahtadaki durum biraz karışık gibi yani tavan olurken alışa yazılmış görünen lotlar tersi durumda tabanda olabilir 74 bin lotla tavan olmuş düşüşte tabanda hacim daha az olabilir çok riskli bi tahta Egeli denilen gözaltı hisselerinde sanırım bir zaman önce benzer yükselişler sonrası düşüşler olmuştu daha önce Orma hissesinde sert yükselişler düşüşler şahsen asla bulaşmam böyle kağıtlara şansa kazandırabilir bi dönerse sermaye yarısını siler atar kumarın alası dedikler böyle kağıtlardır yazık çok yazık

6. Reıs tamam problem değil haklısın eyvallah ta benım anlamadığım düne kadar yukarı doğru fıyat verip hısse şöyle böyle olacak diyip malı şişiren ben değilim bugunde ben mal satıyorum sizde satın demenin mantığını çözemedim ayrıca 33 bın lotla sızın gıbı bır borsa kurdu kar satışı yapıyorum demesine ben inanamadım ve bundan dolayı şüphelerimi dile getirdim daha gecen ki mesajınızda 20 tl de olsa zararım çıkmaz diyen siz bugun %700 kazandım satmayayım mı diyen siz, paranın olduğu yerde kimseye guvenılmez.. Bence alım ve satım yonunde kimseyi yonlendırmemek lazım sattıysanız veya satıyorsanız sessizce satıp gitmek en ıyısı bakın ben satıyorum demenin mantığını anlamak biraz zor... Bol şans...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

sana ne .sen kendini kurtardin baskasimi kaldi.. ne hayirsever adamlarsiniz yav..baska isiniz yokmu .milletin kazandigi para sizimi gerdi..yazik yav.. yatirimcilari uyarma gorevinizmi var. yoksa dediklerinizmi tutuyor..hicbirisi degil e o zaman ne otersiniz ..verin her turlu zarari millete...isinize bakin usinize..gidin kendi portfoyunuzun basinda durun..yazik gunah insanlara..

sayin kwon 3 yazim size degildir. alinmayin ustunuze.

Sayfa 71/138 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •