Sayfa 59/72 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Altın vurus 5

1.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Son bir ayda düşüş baslayacaksa, seçim nasıl kazanılacak, en azından borsaya gönül veren seçmenler açısından.
    O zaman üç dört ay borsayı ayakta tutmanın ne anlamı kalır ki .
    Bence yeni hükümet kurulup , program açıklanmaya yakın sert düşüş başlar . Anlayabilmek için yazdım, yanlış anlaşılmasın lütfen

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    uzun vade belki böyle olur

2. SN. babo dan özür dileyerek yazıyorum farkındayım biraz fazlaca yazdım.. Sn. baboyu yıllar öncede takip eder ve görüşlerini çok önem verirdim ki hala öyle..SN. Babo fazla yazmaz ve grafikleri sade ve anlamlıdır hep..o zaman da derdi; grafik önden gider haber arkadan gelir diye..okuyabilene ama..

soruna gelirsek, bunların seçim kazanmak gibi derdi olsa faizi %10 lara çekip sonra doları 2-3 ayda 2 katına çıkartıp %200 lere varan enflasyona sebep olmazlardı.. hatırlayın dolar neden çok hızlı 18 lere çıkmıştı ..sebeb tamamen faiz sebep enflasyon sonuç görüşüydü..amaç enflasyonu hortlatmaktı belkide..ve bu oldu..seçimi kazanmak isteyenler bunu yapar mı !!
    seçim kazanılmak istense ısrarla bu değer ve kabul görmeyen görüş inatla uygulanmazdı..hala bu dengesizlikten birileri parayı götüyor..kusana kadar yediler..hamdolsun..
    bakın ne diyorum, İstanbul seçiminin tekrarı İmamoğlunu liderliğe taşımak için yapıldı..ikinci hamle şimdi verilen hapis kararı..
    seçime kadar başka hamleler de görecez..

Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Son bir ayda düşüş baslayacaksa, seçim nasıl kazanılacak, en azından borsaya gönül veren seçmenler açısından.
    O zaman üç dört ay borsayı ayakta tutmanın ne anlamı kalır ki .
    Bence yeni hükümet kurulup , program açıklanmaya yakın sert düşüş başlar . Anlayabilmek için yazdım, yanlış anlaşılmasın lütfen

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    ....bunların seçim kazanmak gibi derdi olsa faizi %10 lara çekip sonra doları 2-3 ayda 2 katına çıkartıp %200 lere varan enflasyona sebep olmazlardı..
    Yaniliyorsunuz, en buyuk dertleri bu.

Kim yargilanip kalan omrunu hapislerde gecirmek ister.

4. yargılanmak için mi yoksa yargılanmamak için mi zorunlu yapılıyor bilemeyiz..
    20 yıl önce nasıl abd ye şirin gözükmeye mecburduysak hala yeteri kadar palazlanmadık..
    hala mecburuz..yeni isimlerle yeni şirinlikler lazım..ama gelen gitmek istemez tabii..
    isteğe mi bağlı bunu da bilemeyiz..
    şayet isteğe bağlı ise neden İmamoğlunu kendi elleriyle liderliğe taşıyorlar..

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yaniliyorsunuz, en buyuk dertleri bu.

Kim yargilanip kalan omrunu hapislerde gecirmek ister.

5. karaduman kardeş borsa çılgınlık döngüsüne girmiş olabilir mi?
    son arz ve talep mktarı filtrelenmemiş talep miktarı
    Halka arzda; Bireysel Yatırımcılara nihai tahsisat tutarının yaklaşık 116 katı, Yüksek Başvuru Yatırımcılara nihai tahsisat tutarının yaklaşık 285 katı, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara nihai tahsisat tutarının yaklaşık 30 katı ve Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara nihai tahsisat tutarının yaklaşık 5 katı filtrelenmemiş talep gelmiştir."
    buda linki ( aşağıda)
    https://foreks.com/haber/detay/63a00...milyon-tl-oldu
    Son düzenleme : Maacit; 21-12-2022 saat: 21:36.

Sağlık sıhhat vehuzur dolu bir yeni yıl dilerim hepinize.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Yeni yılın sağlık , mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle , iyi seneler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    16 ARALIK 2022 kapanis

Sayin Babo, bu formasyon bitti mi? Yoksa yukarilarda yeni bir direnç arayışında mı?

Sayfa 59/72 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •