Sayfa 136/136 İlkİlk ... 3686126134135136
Arama sonucu : 1087 madde; 1,081 - 1,087 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

tatilde trade parasını yiyoruz hocam !?

basralı da sağolsun ! eyvallah

eğlenceye devem... üstelik üzerine para veriyorlar... palayı seviyorum... bakalım ne zaman parti verecek..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. pandemi 100 yılda bir olur ve olanlar da denk gelirse..

bakmayın siz öyle firmaların 100-200 kat artıklarına son sahiplerine döşemişlerdir bile..

esas olan yatayda istikrarlı bir şekilde ayda %5-6 kazanç saglamak..

ısrarla söylüyorum bana denk gelmedi ben kazanamadım ama pandemi rallisi

milleti delirtti ..zannediyorlar ki kendi becerimle kazandım...

değil..sadece tesadüf etti ...

neyse..

ölü taklidi yapıyor ay sonu ivmelenir..

neden ???

haziran da geçirmek için ...))))

günlüklerin hatırına dükkan açtım.. ancak son zamanlarda pekte moda olan (benim tabirimle)keskin bıçak düşüşü hiç hoşuma gitmedi.. günlüklerin halen elle tutulur bir tarafı var,ancak haftalıklar pek te iç açıcı değil.. 7.60 üzerinde haftalıklar idare eder ama altı üzer..şu tarihte şu fiyatı görür gibi söylemlerim olmaz ama önümüzdeki 2 haftanın oldukça belirleyici bir rol üslenebileceği söyleyebilirim.. son 2 günüdür bizim eğlenceyi bile çok gördü...
    iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Frigo vergi dairesine 80 küsür milyon kar göndermişti, bilançoda zarar göndermiş. Bakalım vergi dairesine 38 milyon zarar gönderen pengd ne yapacak...

Bilançodan sonra önümüzü daha rahat görürüz.

LIDL anlaşması, imar çalışmaları ve arsa alımı, düşük pd/dd gibi konullar gündemde olacak.

deveye boynun eğri, demişler...

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    deveye boynun eğri, demişler...
    .
    .

Sayfa 136/136 İlkİlk ... 3686126134135136

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz