Sayfa 523/710 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5674 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. SASA geldi bizi geçiyor, ayıp ayıp

2. Lennn sattınız mı?
    Yoksa don gitti mi? 🌂
    ✈🧿
    Who, baby, Who Will Save The World?

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Lennn sattınız mı?
    Yoksa don gitti mi? ��
    ✈��
    11.60 maliyetle beklemeye devam, forumda sessizlik iyiye işaret herkese bol kazançlar..
    <<<::: AIM SMALL MISS SMALL ---- Sabırla EREGLI/ISDMR toplamaya devam :::>>>

4. Bekleme yapmayalım...

$5.5

5.  Alıntı Originally Posted by zaloglu Yazıyı Oku
    11.60 maliyetle beklemeye devam, forumda sessizlik iyiye işaret herkese bol kazançlar..
    Ben yerinizde olsam çoktan araba bayilerinde turlayıp yeni modellere bakıyor olurdum.

6. Lot sayısı önemli burada. Benim gibi riski dağıtmak için 5 hisseli bir portföy yapınca... Toplam portföye etki kısıtlı oluyor maalesef.

Doğru hisseyi bulabilmek büyük meziyet. Bilen varsa bize de söylesin lütfen...

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Ben yerinizde olsam çoktan araba bayilerinde turlayıp yeni modellere bakıyor olurdum.

BofA bugün THYAO alıp SASA ve EREGL satmış,

8.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Teşekkürler dostum, 100 tl olmadan satmam diye şart koymuştum kendi kendime. 100tl yi görünce satarmıyım orası da kesin değil 3. Çeyrek bilanço hareketini bekliyorum. Kesin olan tek şey zamanı geldiğinde THYAO lotlarımın hepsi EREGLI olacak. EREGLI temettüsünden sonra araba bayilerini dolaşmaya başlarım Bol kazançlar
    <<<::: AIM SMALL MISS SMALL ---- Sabırla EREGLI/ISDMR toplamaya devam :::>>>

Sayfa 523/710 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •