Sayfa 436/710 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 5677 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. 70 ortalama ile 10 milyar TL hacim var. Hayret bir şey ya.
    Who, baby, Who Will Save The World?

2. Endeks mühendisliğinin kurbanı oldu. Kapanışta da mahvettiler. Teknik olarak berbat bir mum oluştu aynı zamanda.

3. Bugün sular kapanışa doğru duruldu gibi. Yarın kaldigimiz yerden aksiyona devam ederiz muhtemelen.

Ayrica bankalardan çıkan paralar nereye gidecek bunuda merak ediyorum ben. Sanayi hisselerine mi yoksa havacılık hissesine mi yarayacak bakmak lazım. Sonuçta biryerlere gidecek bu para. Yarin bunun sonucunu görücez bakalım.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Endeks mühendisliğinin kurbanı oldu. Kapanışta da mahvettiler. Teknik olarak berbat bir mum oluştu aynı zamanda.
    Mum filan hikaye burada güçlü bir bilanço beklentisi var.. Herkesin gözü burada.. Sn tidebringer teknik olarak çok da berbat değil..

5. Gün sonu takas verebilecek varmidir tsk

6. Bugün ki hareket güzeldi. Lakin endeksin tersine denk geldi. Yarın nerde kalmıştık formasyonu işleyerek muhtemelen bu ayı 80 üzeri kapatabilir. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Bugün ki hareket güzeldi. Lakin endeksin tersine denk geldi. Yarın nerde kalmıştık formasyonu işleyerek muhtemelen bu ayı 80 üzeri kapatabilir. YTD.
    Sn artukbey, 80 baya iddiali olmuş. Ben 75 e razıyım ay sonu kapanış için.
    Yarın ise bugün kinden daha iyi hareket yapabilir gibi geliyor bana
    Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

8.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Mum filan hikaye burada güçlü bir bilanço beklentisi var.. Herkesin gözü burada.. Sn tidebringer teknik olarak çok da berbat değil..
    Aynen doğru söylüyorsunuz Sn balina,
    Güçlü bilanço ve Anka kuşunun uyanışı gerçekleşiyor bence, en büyük hikayemiz bunlar.
    Bist30 a bakinca bu f/k ve pd dd olarak bu kadar kârlı şirket sanırım yoktur. Olması gereken degerlerin altinda geziyor bence. Yükselmesi gerekiyor.
    Artık bundan sonra guzel bilançolar ortaya çıkacak ve sürekli yukselen tablo görebiliriz (tabi kötü şeyler olmazsa)
    Tavsiye içermez kendi düşüncem dır.

Sayfa 436/710 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •