Sayfa 683/710 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693 ... SonSon
Arama sonucu : 5676 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. 5 aydir zaten surunduruyor. 2. Ceyrek deprem yardimi vs ydi hadi dedik ileri parlak. Ama bir hisse bu kadar baskilanir. Acikcasi bir onceki duseni kirdigi egriye bir iki hafta icinde gelecegini dusunuyordum. Orasi belki son duraktir. Oradan tepki alir beklentim vardi.. fakat bugunku dusus ile yukseleni bugun kirdi. Bu kadar kolay mi olur..

Borsa oyun yeri değil hatırlatılması yapmaya hiç gerek yok. Borsanın düşmesini bunu bahane bulmuyorum. Zaten düşecekti . Fakat sinirleri bozan olay. Bu kadar büyük faiz ortamında o kadar güzel karlar açıklayan hissenin her geçen gün bu kadar değer kaybetmesi kabul edilir değil.

21 Kasımda pik yaptığı zirvenin ertesi günü 22 Kasım 16.5 milyar civari hacım yapıp hisseyi sanirim -2.5 aşağı çaktıklarında işin içinde oyun olduğunu anlamıştım. O kadar güzel mal kitledilerki. Aynı hafta sanirim bofanin sattıklarını deniz karşıladı. Ardından 250 lerde bu sefer denizin sattıklarını bofa karşıladı.. ellerindeki malları küçük yatırımcıya yedire yedire buralara getirdiler..

Bundan sonra bist 100 un ocak 22 ye kadar 6950 lere geleceğini düşünüyorum. Bana göre 6500 lere gelmesi çok zor artık. 6500 un gelmesi için 2021 den gelen kanalın altina sarkması lazım. 6950 fibo ve kanalın kesişim noktası kabul edilirse 22 ocak civarına denk geliyor.

Son zamanlarda oluşturulan iyimser havadan dolayı benim de acaba bir yükseliş olacak mı şeklinde beklentim vardi. Yukarıda teknik olarak normalde 8000 leri kirmasini beklemiyordum.. fakat iyimser hava ile acaba teknik bozup mini bir ralli mi olacak beklentisi olusmustu. Kanal alt bandına uğrayıp yukarı dönmesi teknik olarak mantıklı olanı..

Yatırım tavsiyesi degildir

Bayrak formasyonu diyenler bakalim ne diyecek )))

2. Foruma bakılırsa herkes noel tatiline çıkmış Cumhurbaşkanımızın borsa ile ilgili sözleri de etkili olmadı ve piyasa tam gaz aşağı gidiyor.Allah sonumuzu hayretsin.

3. 125

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

4.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    125

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tamam.......

5.  Alıntı Originally Posted by uncertainty principl Yazıyı Oku
    5 aydir zaten surunduruyor. 2. Ceyrek deprem yardimi vs ydi hadi dedik ileri parlak. Ama bir hisse bu kadar baskilanir. Acikcasi bir onceki duseni kirdigi egriye bir iki hafta icinde gelecegini dusunuyordum. Orasi belki son duraktir. Oradan tepki alir beklentim vardi.. fakat bugunku dusus ile yukseleni bugun kirdi. Bu kadar kolay mi olur..

Borsa oyun yeri değil hatırlatılması yapmaya hiç gerek yok. Borsanın düşmesini bunu bahane bulmuyorum. Zaten düşecekti . Fakat sinirleri bozan olay. Bu kadar büyük faiz ortamında o kadar güzel karlar açıklayan hissenin her geçen gün bu kadar değer kaybetmesi kabul edilir değil.

21 Kasımda pik yaptığı zirvenin ertesi günü 22 Kasım 16.5 milyar civari hacım yapıp hisseyi sanirim -2.5 aşağı çaktıklarında işin içinde oyun olduğunu anlamıştım. O kadar güzel mal kitledilerki. Aynı hafta sanirim bofanin sattıklarını deniz karşıladı. Ardından 250 lerde bu sefer denizin sattıklarını bofa karşıladı.. ellerindeki malları küçük yatırımcıya yedire yedire buralara getirdiler..

Bundan sonra bist 100 un ocak 22 ye kadar 6950 lere geleceğini düşünüyorum. Bana göre 6500 lere gelmesi çok zor artık. 6500 un gelmesi için 2021 den gelen kanalın altina sarkması lazım. 6950 fibo ve kanalın kesişim noktası kabul edilirse 22 ocak civarına denk geliyor.

Son zamanlarda oluşturulan iyimser havadan dolayı benim de acaba bir yükseliş olacak mı şeklinde beklentim vardi. Yukarıda teknik olarak normalde 8000 leri kirmasini beklemiyordum.. fakat iyimser hava ile acaba teknik bozup mini bir ralli mi olacak beklentisi olusmustu. Kanal alt bandına uğrayıp yukarı dönmesi teknik olarak mantıklı olanı..

Yatırım tavsiyesi degildir

Bayrak formasyonu diyenler bakalim ne diyecek )))
    Dün sanirim 3. Dibini gördü.. güzel bir yükseliş.. sonrası 6950 olur sanırım.

Yatırım tavsiyesi değildir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Yine düşürdüler defter değerinin altina,
    kendi özel portföyü olsa bu fiyatlardan böyle bedavaya satarlarmiydi,

şirketin buna izin vermeside anlasilir birsey degil neden geri alim yapmaz
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet