Sayfa 337/783 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 6261 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Şişe geri alım yapmış ve babalar gibi açıklama göndermiş. Bir çok büyük şirket zaman zaman malına ship çıktığını göstermek için alım yapıyorlar. Şimdiye kadar tek lot bile almayan Tkfen yönetimine duyurulur. Bu kadar açsanız IBAN gönderin de üç beş atalım önünüze.
    YTD

2. Bak 100Milyon Tl bizim sirket icin cekirdek parasi. Cok mu zordu haysiyetsiz surusu 100Milyon Tl butce ayirmak sembolik de olsa size inanmislar icin hisse geri alimi yapmak 5-6 Milyon lot . Socar a kostura kostura 100 milyon Dolar yatirmaya gidiyordunuz cok mu zordu piyasaya guven vermek . Hadi dediniz yatirimda kullanacaz , yatirim nerde Pandora efendi ?? Her isiniz aksiyonunuz celiskili . Her seyi gectim , Bloomberg e Ekoturk e cikip sirketi anlatmak gelecek projeksiyonundan bahsetmek bu kadar mi zor ?? Nerde Tbultenler onlar da kayboldu bu ara . Kagittan sirketimizi hakettigi degere kavusturacagiz dediginden beri ne yaptin Pandora efendi. Santiyelerde maliyet tedbirlerine baslamisssin duydum , once sen o sirket icindeki dinazorlari temizle . Santiyedeki gariban muhendisin kaldigi yerden oradan buradan edecegin tasarruftan dahs fazlasi o is yapmaz bunaklari kovmakla olur . Mesela Bunak Zekoya verilen her kurus haram zikkim olsun , hakkim olduguna gore o parada Helal etmiyorum o bunaga. 70 kusur yasina gelmis hala koltuk para pesinde olan asalaklar bunlar Sizin yardim faaliyetleriniz yok Darussafakaya yardimlarinizin benim gozumde degeri 0 , cunku siz yamyamsiniz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    https://www.karar.com/ekonomi-haberl...-geldi-1644494

İki yıl önce ‘TL’yi manipüle ediyorlar’ denilerek hakkında soruşturma açılan, daha bir hafta önce TL’de aracılık hizmetini bırakan JP Morgan’a, BDDK’nın yatırım danışmanlığı için onay vermesi ‘Dış güç mü kurtarıcı mı?’ sorularına yol açtı. Ekonomi yönetimindeki ‘o zaman öyleydi şimdi böyle’ yaklaşımının son örneği, popülizm temelli politikaların sürdürülebilir olmadığını gösterdi.

TL Yİ BATIRMAKLA SUÇLANIYORDU TL Yİ KURTARSIN DİYE ÇAĞRILDI

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, 2019'da TL'ye yönelik spekülatif işlemler yaptığı gerekçesiyle soruşturma açtığı JP Morgan ile danışmanlık anlaşması yaptı. JP Morgan, o dönemde yaşanan kur hareketlerinin sorumlusu olarak gösterilmişti. BDDK'nın yanı sıra SPK da soruşturma yürütmüştü. Karar, yine 'dış güçler' suçlamalarının yöneltildiği Berat Albayrak dönemindeki McKinsey hamlesini de anımsattı.

HAMSİİİ MUTLU NOELLER...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Bazı gübrelerde %16.5 ile %26 arasında indirim yapılmış, geçmiş olsun ekim dönemi geçti. Madem tl yi silip pereyi dolara çevirecektiniz bunu dolar 8 lira iken niye yapmadınızda sürekli NAS NAH diye diye ateşe benzin döküp 18 lere çıkınca yaptınız.

5. Viopta 19.85 fiyat

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Gedikten Üzeyir doğan çıkmış trt ye devlet diyor ki......der.....** devlet değil, hükümet, darbe değil, kalkışma, kur desteği değil, örtülü faiz desteği, fiyat ayarlaması değil zam alayınızın **....Kelimeleri değiştirerek ALGI yapıp hamsiii gibilerin olmayan beyinlerini dolduruyorlar....

7.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    Şahsi fikrim son durak 17.80 olabilir..ondan sonra yavaş yavaş yukarıya doğru yolumuza devam edebiliriz diye hayalen sesli düşünüyorum...
    mal almaktan yedek akçeleri bilem tükettik yahu...şimdi arkamıza yaslanıp sabırla beklemeye duruma göre üç beş ay olmadı bir yıl yatmaya geldi.

18,30 u inşallah dip yapmıştır tahtacı...bu demek oluyor ki 36.60 lara kadar bir çanak daha bizi bekler.

ama düşüşlerden aldığım diğer hisselerden % 30 üstü kar gördüğümü veririm....

sürekli bir düşüş ve çıkış yok......

tekfenim zirveden 12 lira geriye düşmüşken değerlendirebilenlere selam ve helal olsun.....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. tekrardan......

1 tekfen = 1 thy

20.08....

14.40 dan beri yarışımız sürüyor.....

rekabete devam ama ileri günlerde biz gene fark atabiliriz diye düşünüyorum....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 337/783 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •