Sayfa 609/782 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Sayin Bozoklu
    Ben ki bu sirket hakkinda en negatif isimlerden biriyim ancak dunku aciklama yapilmasi gereken seffaflik adina onemli bir adimdi . Onun disinda sirketin son 3-4 gunluk hareketini begeniyorum . Bir aksilik olmazsa 3. Ceyrek fiyatlamasina bu ara baslariz . Yeter ki su banka Viop olayi araci kurumlari batirmasin etmesin su ruzgar gecsin . Evet bazi gunler Endeks in gerisinde performanslari olabilir ancak momentumu yukari Dogru gordugum kadariyla , Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Bozoklu
    Ben ki bu sirket hakkinda en negatif isimlerden biriyim ancak dunku aciklama yapilmasi gereken seffaflik adina onemli bir adimdi . Onun disinda sirketin son 3-4 gunluk hareketini begeniyorum . Bir aksilik olmazsa 3. Ceyrek fiyatlamasina bu ara baslariz . Yeter ki su banka Viop olayi araci kurumlari batirmasin etmesin su ruzgar gecsin . Evet bazi gunler Endeks in gerisinde performanslari olabilir ancak momentumu yukari Dogru gordugum kadariyla , Ytd

Gübre gündemde

https://twitter.com/irfandonat/statu...msmZ82P1gMND6A

3. Kötü piyasada hisse bazlı yükselenen de olmak güzel bişey olsa da.....

Çok geç kalınmış bir duruş olsa gerek....

Endeks ve hisseler rekorlarla aya çıkarken neredeydin.....

öyle yada böyle sene sonuna kadar portföyde tutmaya devam.....

4. Bugun söven olmamış? Dedeler tövbe mi etti ne oldu

5. Burada sovmuyorum , ama dun Dunya gazetesinde yalan haberi yazan kisiye neler yazdigimi gorurseniz benim derdimin fiyat olmadigini anlarsiniz. ZTen dun tahminimi buraya yazdim , benim derdim gunluk fiyat hareketleriyle degil , benim derdim bu kagidin 100 tl gibi olmasi gereken sirket degerine ulasmasi ile , sirketin ortaklarina karsi yaptiklariyla , fiyatin artmayacagina inansam ne isim var burada .

6. Ozel emirle satması iyi olmuş dedenin

Alıntı Originally Posted by Eneshg Yazıyı Oku
    Ozel emirle satması iyi olmuş dedenin
    hep oyle satiyor zaten

dedenin bosuna gunahini aliyorsunuz

8.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    hep oyle satiyor zaten

dedenin bosuna gunahini aliyorsunuz
    Diğer gübre kağıtlarına dikiz

Sayfa 609/782 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri