Sayfa 667/782 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    ne yapsan boş en iyisi satıp sahole veya şişe cama geçmek .kalanlara bol kazanç tekfeniprotesto ediyorum haziransa 20 den aldım 33 ten çıktım. tekfen çekilmez taşınması çok ağır hisse.........sinirlerim bozuldu hasta oldum burada hoşça kalın.
    Hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi kazanırsınız, bizim maliyetler diğer alternatifler düşünüldüğünde çok yukarılarda kaldığı için gözüken bayağı bir buralarda sürüneceğiz. Zaten yakında, o kadar adam denememize rağmen hiç birinden hayır çıkmadı gözüken bu Tekfen sizden başka kimsenin umurunda değil maalesef, bari birde sizi deneyelim diye şirketten YK üyeliği yada danışmanlık daveti alırsak ona da şaşırmayacağım doğrusu.

2.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi kazanırsınız, bizim maliyetler diğer alternatifler düşünüldüğünde çok yukarılarda kaldığı için gözüken bayağı bir buralarda sürüneceğiz. Zaten yakında, o kadar adam denememize rağmen hiç birinden hayır çıkmadı gözüken bu Tekfen sizden başka kimsenin umurunda değil maalesef, bari birde sizi deneyelim diye şirketten YK üyeliği yada danışmanlık daveti alırsak ona da şaşırmayacağım doğrusu.

sayın veysel karani nikli kardeşim maximetu nikli kardeşimizin yazdıklarını okudukça sağlıklı bir ruh haline sahip olmak imkansız.şirkette pislikler fışkırıyor.her yerinden irin akıyor.bo sayfada maximetudan başka hiç kimse kalmamalı.o nun sahip olduğu hisse miktarı bizlerin en az on katı ve adam çok kazanıyor milyonları kaybetsede yaşı genç ve anladığım kadarıyla çok para kazanan biri inadına kalacam ve savaşacam diyor yolu açık olsun inşallah zafere ulaşır ve tekfen yönetimini alt eder amacına ulaşmak için başka çareside kesinlikle yoktur .inanın burada hasta oldum pisikolojik tedavi bile aldım kalın sağlıcakla. kardeşim. bol kazançlar.

3. Sayin bozoklu

Yolunuz acik olsun , ancak keske daha fazla sabretseydiniz. Bunlarla savasmaya devam edecegim elimdeki miktar bircoklari icin sinek viziltisi bir lot , ben yurtdisi santiyelerinde calisan bir emekciyim bakarim yasim da 36 gerekirse sirket batana kadar alirim zararim cikana kadar , 2.5 senedir santiyem pandemide durdugu icin calismiyordum o yuzden fazla lot takviyesi yapamadim , ancak kisa bi zaman icinde santiyme geri donuyorum her kazandigimi kemiksiz gider koyarim bu haysiyetsiz onursuzlarin sirketine zararim ciktigi an da dakika durmam. ZRarimi cikartmam icin daha da almam lazim , kelepir nasil olsa ne kadar calsalar da sirketin ederi belli . Benim icin bu sirket 2.5 milyar dolarlik bir sirket ve 4 kati fiyatta olmasi gerekiyor . Savasimiz da bu yuzden insaatta yapilan hirsizliklar yuzunden bu halde fiyat . Hala cikmis biri bilanco iyi diye bana laf atiyor Twitter da . Kardesim bu sirket 4-5 milyar kar etmeli su Gubre ortaminda sen sene sonu 2.5 milyar a razi olacaksan bu senin bilgisizligin.Benim kaybedecek bi seyim yok , canimi mi alacaklar gidecem yaptiklari pislikleri tek tek yazacagim , ta ki benden caldiklarini alana kadar . Dava edin diyorum , keske etseler girer avukatimla didik didik ederim sirketi yaptiklari katakulleri. Hesap veremeyecekleri isler var , en kotu gorevi kotuye kullanmaktan kaybederler. Benim Gubre ve hizmet tarafiyla sikintim yok . Sikintimin oldugu taraf insaat tarafini yonetenler , yk uyeleri ve tarimdakiler. Bas pislik Murat Gigin , aldigi her is batti , yaptigi her yatirim atil . Organomineral tesisine Ortak oldular altaca ile inek boku fizibilitesi bile yapamamislar satislar skandal . Tarim zaten her ceyrek zarar , yok kiraz mevsimi yok iklim degisimi palavra surekli . Emrah ince denen sovmen ortaliktan kayboldu . Sayin Karani de butun bu pislikleri bilen , telekonferanslara katilan oneriler sunan bir yatirimci ancak gordugum kadariyla cok kibar !! Bunlar kibarliktan anlamaz , paranizi calan hirsiza daha sert olmamiz lazim , namuslu adamlar belli sirket icindeki Hakan Goral Bey mesela yazdigim maillere tepki verdi sen ne dion dedi ; cunku kendisi durust bir yonetici , isini laygiyla yapan insaatcilar a hirsizsiniz caldiniz diyorum bir tanesi de sen ne diyorsun diyemiyor , yakinda sirkette calisan en alt duzeydeki adamlari da koymaya baslayacagim maillere , sefim mudurum dedikleri insanlar ne isler cevirmis gorsunler . Itibarlarini bitirecem benim emegimi calanlarin .

Benim kavgam baska , calinan son bilancoya ragmen fiyat hala ucuz , Ali Pandir artik bir sey yapmali guven vermeli bu firma guveni hakedecek bir tane adim atmadi 3 senelik yatirim surecimde

4. sayın maximetu ben 71 yaşındayım affınıza sığınırım siz benim evladım yaşındasınız. siz 3-4 yıldır bu pislikler karşısında somut bir şey yapma imkanınız olmamış olacağıda çok şüpheli çünkü siz çok acayip zengin insanlarla savaşıyorsunuz. siz diyorsunuz ki itibarlarını yok edecem diyorsunuz. elinizde bilgi ve belge varsa bir basın kuruluşuyla anlaşın basın yoluyla hırsızları rezil edin. üç beş kişinin yazı yazdığı tekfenin hisse net topiğinde bunu başaramazssınız.mail atarakta başaramazsınız. ama basın yoluyla ipliklerini pazara çıkarabilirsiniz ve siz 4 yıldır bunu neden YAPMADINIZ? belgelerinizi basına vererek yasal zemine taşıyın iddalarınızı.burada teşhir etmekle asla ve asla amacınıza ulaşamıyacaksınız sadece yazdıklarınız benim gibi küçük yatırımcıları hisseden uzaklaştırmaya hizmet eder başkada bir işe yaramaz bunuda asla unutma.şirketin gübre kısmı dışındaki bütün unsurları çürük ve zarar ediyor.şirketin içi boşaltılmış aslında.çok büyük bir yeni yapılanma istiyor. bunu yapacak çok yetenekli güçlü bir lidere ihtiyaç var .evet hisse çok ucuz ama gübre olmasa teknik olarak iflası gerçekleşen bir şirket.
    saygılar ve başarılar sayın maxsimetu.

5. Basina da ulasmaya calistim , kerim ulker gecen yalan tekfen haberi yazdi ulastim kendisine konustuk hatta kavga ettim telefonda yaz dedim , yazamam dedi . Tum gazete ekonomi yazarlarina da yazdim , isterseniz mailleri atarim size . Benim elimden gelen budur, karsimda milyon dolarlik adamlar var , yapabildigimin en iyisinin savasini veriyorum , ama is ileri tasinirsa ust duzey siyasilere de ulasirim . Su anda muhalif biri olarak gidip medet ummak istemiyorum ancak devletin ust kademesinde siyasi gorus olarak karsit olsam da ulasacagim yakinlikta insanlar var . Sahsi meselemin arkadaslik iliskilerimin onune gecmesin diye ileri gitmiyorum ancak gerekirse onu da yaparim . Olur olmaz , beni kirdiniz gazetecilere niye yazmiyorsunuz dedikten sonra . Zonguldak chp milletvekili var bu tarz yolsuzluklarla ilgilenen ona bile yazdim . Yani benim capim budur , milyon dolarlik adam olsam nufusum olsa zaten buralarda ne ugrasacam forumda vs gider isimi kendim hallederim.

Yazdiklarimdan etkilenilecek bi durum yok , sirket hissesi kelepir diyorum zaten ama mevcut donen dumenlere ses cikartmazsak daha cok kelepir kalmaya devam eder . Biz niye diger sirketler gibi sirketin faaliyetlerine odaklanmak yerine bu ceyrek nerede calacaklar bilanco ne zaman sizacak diye bekliyoruz . forum sayfasi iste yaziyoruz gorusumuzu, birinin tetikcisi falan da degilim adim sanim belli , yasam standartim belli .Haram yemedim su ana kadar yiyecegim gun gelirse de boyle Kucuk isler icin elimi kirletmem

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin bozoklu

Yolunuz acik olsun , ancak keske daha fazla sabretseydiniz. Bunlarla savasmaya devam edecegim elimdeki miktar bircoklari icin sinek viziltisi bir lot , ben yurtdisi santiyelerinde calisan bir emekciyim bakarim yasim da 36 gerekirse sirket batana kadar alirim zararim cikana kadar , 2.5 senedir santiyem pandemide durdugu icin calismiyordum o yuzden fazla lot takviyesi yapamadim , ancak kisa bi zaman icinde santiyme geri donuyorum her kazandigimi kemiksiz gider koyarim bu haysiyetsiz onursuzlarin sirketine zararim ciktigi an da dakika durmam. ZRarimi cikartmam icin daha da almam lazim , kelepir nasil olsa ne kadar calsalar da sirketin ederi belli . Benim icin bu sirket 2.5 milyar dolarlik bir sirket ve 4 kati fiyatta olmasi gerekiyor . Savasimiz da bu yuzden insaatta yapilan hirsizliklar yuzunden bu halde fiyat . Hala cikmis biri bilanco iyi diye bana laf atiyor Twitter da . Kardesim bu sirket 4-5 milyar kar etmeli su Gubre ortaminda sen sene sonu 2.5 milyar a razi olacaksan bu senin bilgisizligin.Benim kaybedecek bi seyim yok , canimi mi alacaklar gidecem yaptiklari pislikleri tek tek yazacagim , ta ki benden caldiklarini alana kadar . Dava edin diyorum , keske etseler girer avukatimla didik didik ederim sirketi yaptiklari katakulleri. Hesap veremeyecekleri isler var , en kotu gorevi kotuye kullanmaktan kaybederler. Benim Gubre ve hizmet tarafiyla sikintim yok . Sikintimin oldugu taraf insaat tarafini yonetenler , yk uyeleri ve tarimdakiler. Bas pislik Murat Gigin , aldigi her is batti , yaptigi her yatirim atil . Organomineral tesisine Ortak oldular altaca ile inek boku fizibilitesi bile yapamamislar satislar skandal . Tarim zaten her ceyrek zarar , yok kiraz mevsimi yok iklim degisimi palavra surekli . Emrah ince denen sovmen ortaliktan kayboldu . Sayin Karani de butun bu pislikleri bilen , telekonferanslara katilan oneriler sunan bir yatirimci ancak gordugum kadariyla cok kibar !! Bunlar kibarliktan anlamaz , paranizi calan hirsiza daha sert olmamiz lazim , namuslu adamlar belli sirket icindeki Hakan Goral Bey mesela yazdigim maillere tepki verdi sen ne dion dedi ; cunku kendisi durust bir yonetici , isini laygiyla yapan insaatcilar a hirsizsiniz caldiniz diyorum bir tanesi de sen ne diyorsun diyemiyor , yakinda sirkette calisan en alt duzeydeki adamlari da koymaya baslayacagim maillere , sefim mudurum dedikleri insanlar ne isler cevirmis gorsunler . Itibarlarini bitirecem benim emegimi calanlarin .

Benim kavgam baska , calinan son bilancoya ragmen fiyat hala ucuz , Ali Pandir artik bir sey yapmali guven vermeli bu firma guveni hakedecek bir tane adim atmadi 3 senelik yatirim surecimde
    Ortak

En iyisi genel Kurula gidip orada bunları rezil etmek

Genel kurul tamamen dökümente ediliyor

Bütün ekonomi sayfalarına çıkar

Şimdiden organize olmak gerek

Hiç birimizin katılımını engelleyemezler

7. Sayin Balikci

Muhtemelen yurtdisinda santiyede olacagim ancak izin tarihlerime yakin bir tarihte olursa iki elim kanda da olsa gelirim . Izin alabilirsem 1 gun icin de gelirim , orada olmam lazim

8. Umarim bir kelek yapmaz sirket icindeki yamyamlar da ufak ufak akmasa da damliyor bir kac gundur . Takoz 95 lik bunak hisse falan satmazsa momentum donmus gorunuyor , piyasada daha ucuz sirket kalmadi , su Pandir bi guven verecek 2 adim atsa bir anda 50 lere atacagiz da piyasa guven bekliyor

Sayfa 667/782 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •