Sayfa 472/783 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 6260 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. valla muhteşem açılış yapmış gelen tabloya göre

2. Nerede bana sallayanlar burada ??noldu teknik cizgiciler?? Sana diyoruz bu kagidin temeli teknigi yok Tek gercegi var o da oc patron ve yonetim diye . Sonra kabahatli oluyoruz . Bakin bu sirketi sikayet edin her yere goz gore gore ulkenin parasini kaciriyor , bunu da zarar ettik diye kilif uydurarak yapiyor . Zarar etseler 1 dakika durmazlar o santiyelerde acik acik yurtdisina paramizi kaciriyorlar 2 senedir soyluyoruz burada . Spk , gazeteciler her kim ne varsa yazin . Zarar ettim sattim lanet olsun diyecek bu kahpelere istedigini vermeyin

3. 93 yaşındaki ali nihat gökyiğit bile 18 lik delikanlı gibi bilanço öncesi milyonlarca lot hisseyi satıp kaçtı biz aracı kurum konsensus bilanço kar beklentilerinin kurbanı olduk... Yazıklar olsun bu duruma getirenlere ve çanak tutanlara kul hakkı da var bu işlerin içerisinde haram olsun...

4. https://www.hisse.net/topluluk/showt...49462&page=894
    ---------------------------------------------------------
    o zaman ki tarih 19.10.2021
    ---------------------------------------------------------
    1 tekfen = 1 thy

14.40

tek rakibim thy.....

Iki üç sene öncelerde tek rakibim tav idi.....

Tekrardan tavı yakalamak baya bi zor gözüküyor.....

27 ler tekfen için çanak ve tavı yakalamak......

güzel iş haberleri olmazsa 27 ler baya zor ve çile.....

Thy da ileri günlerde tekfeni geri de bırakabilir ......

-----------------------------------------------------------------------

bugün 29.04.2022

14.40 dan 29 lara çanağı güzel tamamladı tekfen ama sonrası fiyasko....

------------------------------------------------------------------------------
    tam altı ay olmuş tavın ve thy nın geldiği yerler ve tekfenin ahvaline bakıyorum da yazık böylesine dev bir şirket hurda baca fiyatlarında yerlerde sürünüyor....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. faaliyet raporunda Hishtil-Toros Fidecilik San.ve Tic.A.Ş.* (Hishtil-Toros Fidecilik)**
    ** Şirketteki paylarımızın satışı konusunda 19 Nisan 2022 tarihinde anlaşma imzalanmıştır.
    yazıyor eee .rospu .cukları kap haberi nerde..

7. Santiyelerde 10 senede 50 derece sicakta calisarak yaptigim birikimi ic eden haysiyetsiz onursuz sirket patronlari yoneticileri gecmisimi gelecegimi hayallerimi caldiniz , cocuklarinizin acisindan geberin hepiniz, bizleri gasp edip dolandiranlar bogaza karsi villalarinda havuza girerken geberin , sag yerde caniniz cikmasin hepinizin

8. Ben pes ettim bu ahlaksızlardan. Her bilanço dönemi dönen hırsızlıklarla uğraşmak,o stresi yaşamak istemiyorum.

Kalanlara bol şanslar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 472/783 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •