Sayfa 629/780 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Sayin Ayteking
    Biraz veremi gosterip sitmaya razi etme durumu var . CEO analistlere yazilacak zararlar yazildi dedikten sonra son ceyrek yine utopik zararlar yazilmasi durumunda o genel kurula cikamayacagini artik biliyor olmali . Valla 300 Milyon kar biraz iyimser bir tahmin oldu insaat isleri icin ancak 3 milyar hakedis yapilip yaz sezonunda hele ki bazi isler baslangic asamasindayken yuzde 10 marj koymak gayet normal aslinda da gecmis performansimiz da malum kestirmek zor . Mesela genel kurul tutanaklarinda 20. Soruda cevabi verilmis Azerbaycan stadinin 55 Milyon dolarlik odemesi guya bu sene gelecekti hala ortalikta yok . Belki bunlar gelecek diye guveniyor da olabilirler . Bakin Arabistan alacaklari 100 milyon dolar , Dunya kupasi basliyor stad alacaklari 110 Milyon Dolar yazildi bilancolarda Dunya kupasi oncesi alinma sozu verildi dendi hala o paralar da yok ortada ; rusyada var 90 Milyon Dolar . Benim icin insaatin zarar yazmasindam ziyade bizleri 3 senedir batiran alacaklarin alinmasi onemlidir. Bu alacaklar gercekten calinmadiysa alinir , bu sirket icin yeni is gubre vs den cok Onemli olan konu bu konudur . Bu konu ile alakali yazin kardesim benim param Nerde diye attim mail adreslerini adamlarin baski kurun, Libya da 84 Milyon Dolar gecirmisler zarar diye mahkeme 30 veriyor diye KAP atiyor adamlar , nerede paranin Gerisi mesela . Burada cok degerli paylasimlar yapan konuya hakim insanlar var ancak paylasimlari ve beklentileri bu alacak konusu bilinmeden herkes icin guduk kaliyor . Simdi mesela bu alacaklarin yuzde 50 si bile alinsa gelecek kari dusunsenize . 150 Milyon Dolar cart diye kar diye yazilacak bugunku kurdan 2.7 milyar eder , 2.5 da sirket senelik kar etse gubreden 5 milyar ustu kar olur hisse basi 13.5 tl yaklasik kar olur ki o zaman sirketin olacagi degeri hesaplayin en az 60-70 tl arasina cikar , bu sadece yarisi alinirsa bize sokulan zararlar icin soyledigim mevzu . Gerisini de calmis olsunlar lanet olsun yarisini alsinlar yeter benim icin haram zikkim olsun gerisi hepsine

https://www.tekfen.com.tr/Uploads/pd...u-cevaplar.pdf

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak oyle olsa Merkez ussu rusya olan enka yuzde 6 artmazdi bugun , haklisin ama Tekfendeki karin agrisi baska muhtemelen . Ben dahil bir cok kisi Gubre nedeniyle bilanco iyi gelecek diyoruz ama bilanco iyi gelecek sirket ( nerdeyse 20 piyasa gunu var ) bu sekilde fiyatlamamali. Gecmis zamanlarda bilanco iyi gelen 2/12 ceyrek var hisseyi takip ettigim surecte bi tanesi 2022/6 bi tanesi de 2021/3 ikisinde de bilanco oncesi direnisinden kotu gelmeyecegi belliydi. Su andaki bilanco hareketiyse eger 2021/12 de bi anda milyarlik insaat zarari soktuklari perioda benzer bir fiyat hareketi . O zaman da anlam verememistik sonra kokusu cikti . Gerci CEO butun karsiliklari yazdik dedi ama sirket icinde o kadar hirsiz var ki kimbilir ne dumenler cevirip adamin ayagini da kaydirmak istio olabilirler . Onumuzdeki hafta belli olur artik karin agrisi ne , yoksa su fiyatta olmasina aklim almiyor.

Bu arada sikayetinj buraya yazan arkadaslar patronlara ve yoneticilere ne kadar serefli olduklarini hatirlatmak icin guzel mailler atabilirler . Mail adresleri

[email protected] ( Basiretsiz kukla )
    [email protected] ( Peceteci )
    [email protected] ( Bas calanin yaveri )
    [email protected] ( Demir Lady )
    [email protected] ( Tekfen A haber bulten sorumlusu )
    [email protected] ( Tek duzgun icraat yapan )
    [email protected] ( Bankamatik YK uyesi)
    [email protected] ( Bas Calan Hirsiz )
    [email protected] ( Yalaka Reha )
    [email protected] ( Bankamatik YK uyesi )
    [email protected] ( Kureselcilerin Ukrayna Subesi )
    [email protected] ) ( Mirasyediler )
    [email protected] ( Kaktus Zeko )
    Bu asalaklara bir sorun bakalim bizim alacaklar ne oldu diye genel kurula kadar beklersek buraya koydugumuz enflasyon karsisinda pul olacak

herkese bol kazanclar

kendinize iyi bakin ve hakkinizi helal edin.

bugun itibariyle tum hisselerimi sattim ve Istanbul Borsasindan ciktim. Benim icin artik "yatirim" yeri olmaktan uzaklasti.
    kendi ekonomik ve finans bilgilerimin disinda, cok fazla hareket oluyor, ben bu kumarhane'nin bir parcasi olmak istemedim.

kalin saglicakla

4.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    herkese bol kazanclar

bugun itibariyle tum hisselerimi sattim ve Istanbul Borsasindan ciktim. Benim icin artik "yatirim" yeri olmaktan uzaklasti.
    kendi ekonomik ve finans bilgilerimin disinda, cok fazla hareket oluyor, ben bu kumarhane'nin bir parcasi olmak istemedim.

kalin saglicakla
    yolun ,bahtın açık olsun. bizi tekfenin vicdansız hırsız patronları ve ceosu tekfende esir aldı.belki ALİ PANDIR İMANA GELİRDE ŞİRKETTEKİ HIRSIZLIKLARI ÖNLER bekliyoruz bakalım.

5. Hirsiz bazi yoneticileri yuzunden Agir mailler yazdigim YK baskani Zekeriya Yildirim esini kaybetmis , 3 gunluk dunyada yaptiklari hirsizliklar dalga dumen yuzunden gittik adamin kalbini kirdik . Gecen de ayni seyi Kerim Ulker yazisi sonrasi onunla yasadim , adama satilik vs gazetecisin sen yazdik adam namuslu isinde gucunde gazeteci cikti . Bu haysiyetsiz onursuz gokyigitler ve sirket icindeki asalaklar yuzunden kalpler kirdik . Allah hepsinin belasini versin

6.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    herkese bol kazanclar

kalin saglicakla
    Yolun acik olsun ortak , o zaman kagidin yolu acildi desene . Baska yerlerde bol kazanclar

7. https://twitter.com/reegulator1/stat...lHLVDwVRS2epuA

Piyasa degerine gore dovizin bilancoda katkisi en yuksek sirketlerden biri gozukuyoruz rapora gore , ancak nedense yine bir yukselis gununu cogu kagidin gerisinde takip ediyoruz . Gercekten anlam veremiyorum su ortamda en az 1 milyarlik ceyrek kari gelmesi gereken sirkete neden talep yok Hele ki fiyati kelepirin kelepiriyken.

Bugun yine birileri aradi aklimi celmeye calisan soule soyle yatirim imkanlari var diyen , dedim kardesim ben Tekfeni 100 tl den asagi satmiyorum bana gelip 5 e katlayacak yatirim var desen de almam , bunlarla davamiz artik omurluk oldu dedim . Ayni seyi Fmizp zamani yukselis oncesi yasiyordum surekli tanimadigim numaralar arayip surada degerlendirmek ister misiniz vs yatirimi diye ariyorlardi. Bunda da hareket yakin heralde Bizim 3 kurus lota dahi goz dikmisler

8.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    herkese bol kazanclar

kalin saglicakla
    Yükseliş için satması gereken bir kişi kaldı ortak onu bekliyorum, anlamıştır kendisi..
    Şaka bi yana maalesef söyledikleriniz de tamamen haklısınız borsamız için, ayaklar baş oldu diye bir laf var ya,
    Foruma renk katıyordunuz, sağlıkla harcayabileceğiniz bol kazançlarınız olsun

Sayfa 629/780 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •