Sayfa 208/782 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Cemal Aga katakullesiz bir yilsonu kar beklentini soyle de nesemiz yerine gelsin . Ben 2 milyardan kapiyi aciyorum
    Ortak istenirse 2.5-3 milyar kar bile açıklanır. Yatırım teşvikleri, ventures degerlemeleri, döviz artışı, gübre, tohum stok artış karları vs. bir sürü olumlu olay var. 2 milyar kar gelince herşeyi unutup yönetim başarılıdır demek yok. Dövizdeki artışı görüp nakitleri dövize kaydırmayan yönetim, Meram-Göneni %100 kapasite ile çalıştırıp, bunlardan ihracat yapamayan dolasısıyla süper ötesi kar rakamları gelebilecekken bunu beceremeyen yönetim alın size süper kar desede BAŞARISIZDIR. Biz bunu yıllarca yaşadık, zamanında dogru adımlar, işler yapılmış olsaydı şimdilerde şampiyonlar liğinde olurduk....

2.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Uçan tahtada takas yok. Bayram ortak rakam yazarsa ırus gızları öpsün onu yok yazmazsa mozambikli gızlar ısırsın onu.....
    HSBC 881,
    Garanti 544,ak 537,is435,Türkis 310 artı...Info 785,qnb 557,mery 442,TEB 321,tacirler 300 eksi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    https://www.crunchbase.com/funding_r...es-e--4807118a

Eski mossad başkanı yossi cohen ismi geçiyor. ayrıca israilli medigate şirketi satın alınacakmış. dıj güçler tekfene saldırıyor, hepcinin **, biz daha ölmedik....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    https://pbs.twimg.com/media/E_JuRMLX...jpg&name=small

CLAROTY......1.15 milyon dolar iken 2 milyar dolar degerleme ile %0.50 payımız 10 milyon dolar etmiştir. 8.85 milyon dolar degerleme karı var.

MAXİ 5 ETTİ. KAPICI CAFER gelmiş-geçmiş tüm tutar için 41 milyon dolar yatırıldı, toplam 80 milyon dolar diyordu. Yiyene afiyet olsun..... Soft Robotics sırada sen varsın ona göre....

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Cemal Aga katakullesiz bir yilsonu kar beklentini soyle de nesemiz yerine gelsin . Ben 2 milyardan kapiyi aciyorum
    Dostum bakıyorumda kızgınlığın yatışmış
    100 sene daha geçse inanmam bu dolandırıcılara

6.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Tekfenin huyudur, haber akışı başladımı haberler peşpeşe gelir. Bugün-yarın yeni bir iş haberi süpriz olmaz diyeyim....
    Huyunu skym

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Dunya piyasalarinda her hangi bir sikinti olmazsa ve yonetim ele avuca gelir hamleler yaparsa kisa vadede 40 tl olmamamiz icin bir sebep yok zaten
    Sen bu yönetime gerçekten güveniyor musun!!!!
    Adamlar 1 gün çıkıpta paydaşlarına adam gibi birşey söyledi mi

8. Su ana kadar sirketin degerini arttıracak hiç bir açıklama ve beklenti yaratacak tek bir söz bile söylemekten çekinen bir yönetimle karşı karşıyayız. Borsa'nın çıkışına gizlenerek TL bazında yükseldik, ekstra bir ayrışma yaşamadık henüz... Değerlerini korumak isteyen şirketler tavan tavan giderken, geri alımlar açıklarken, demeçler verirken bizim ki halen daha mal toplama/yedirme derdinde
    Ne diyeyim Allah bunların burnundan fitil fitil getirsin inşallah.

Sayfa 208/782 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •