Sayfa 399/781 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 6241 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Bilanço son günü yarın değilmiydi

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Elektrikleri odememisler Ayedas da kesmis herhalde

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nasıl bir şey bu ya

İyice uyuz ettiler ama

3. yalnız şirketler para basmış, arada biz, yani vatandaş kaynamış. çoğu yuzde 100 ciro artırmış, maliyetler düşmüş. çalışana yuzde 30 ama satış fiyatına 100% . biz ağlıyoruz ama bunlar mutlu. tam bir servet transferi.

4. Geçen sene yıllığı 21:51 de yollamışlar

25.02.2021 21:51:13
    Bildirim Tipi
    FR
    Yıl
    2020
    Periyot
    Yıllık
    Faaliyet Raporu (Konsolide)

5. Ne zaman gec vakte kalsa kelek olmustur , Neyse pozitif olalim kelek olacak da bi durum goremiyorum ama sirket hirsiz guvenemiyorum

Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    yalnız şirketler para basmış, arada biz, yani vatandaş kaynamış. çoğu yuzde 100 ciro artırmış, maliyetler düşmüş. çalışana yuzde 30 ama satış fiyatına 100% . biz ağlıyoruz ama bunlar mutlu. tam bir servet transferi.
    Haklısınız. Ama bunların geçici olduğunu düşünüyorum. Son çeyrekteki yüksek kârların ana nedenleri döviz, stok kârı ve devletin verdiği yeniden değerlemeden gelen farklar. Örneğin ereğli gibi dolar bazlı bilançoları görsek belkide bu kadar yüksek kâr olmayacak. Bu ciro kâr uçuşları insanları ters köşeye yatırabilir.

Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    2 senedir bekliyorum zaten 2 daha beklersen 4 edecek 2020 ocakta alıma başladım millet çıktıkça alır ben düştükçe aldım dedim yerden altın topluyorum meğer tezek toplamışız haberimiz yok onu bile yüzde 30 indirimli satıyoruz bak saat kaç olmuş ip.enin evladı hala kap yollayacak sanki bu saate kadar hesap yapıyorlarda anca yetişecek bas ulan bi tuşa basacaksın insanı delirtirler ya yeminle
    Üstadım son iki yıldaki maceranızı biraz anlatır mısınız? Merak etme nedenim şu. Tam 2 yıl önce virüs çıktı ve müteahhitler çöktü. Son 3-5 aydır hafiften kendilerine geliyorlar, iş almaya başlıyorlar.

Siz ne zaman ve kaçtan aldınız? Enflasyon nedeniyle mi zarardasınız?

Diğer merak ettiğim konu ise yöneticilere olan kızgınlık. Açıkçası henüz 2 aydır tekfen ile ilgileniyorum. Geçmişi çok kurcalamadım yönetim hakkında. Biraz bilgi verir misiniz bu adamların yaptığı çakallıklar neler.

Teşekkürler,

8.  Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Bilanço son günü yarın değilmiydi
    Yatırımcı İlişkilerinde 23.02.2022 olarak ilan edilmiş.

Sayfa 399/781 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •