Sayfa 51/79 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 632 madde; 401 - 408 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Seansın ilk dakikalarında kapandı 500 bin alışla ancak ahlatçı 118 den aldığı toplu malı bu alıcılara verdi.
    Ahlatçıda 300 bin civarı mal kaldı.
    çıkan çıksın malını. Bilanço ortada, mükemmel seviyede. Patronun telaffuz ettiği ciro ve karlılık geldi. Şimdi sıra fiyatla ilgili telaffuzunun gerçekleşmesinde.

2.  Alıntı Originally Posted by ophions Yazıyı Oku
    çıkan çıksın malını. Bilanço ortada, mükemmel seviyede. Patronun telaffuz ettiği ciro ve karlılık geldi. Şimdi sıra fiyatla ilgili telaffuzunun gerçekleşmesinde.
    Tabiiki hiç önemli değil ben sadece bilgi olarak verdim. Yıl sonu kârı telaffuz edilmişti. Ama şimdi herkes gördü. Şimdi piyasa bu yılki beklentilerin gerçekleşmesine ve bunun sonucunda oluşacak fiyata odaklanacak. Piyasanın beklentisi ise patrondan bağımsız ve çok yukarlarda. Kârın 330 gelmesi ile piyasada yıl sonu 1 milyar beklentisi oluştu. Tahmin ederim ilerleyen süreçte fiyatlarda buna göre olacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by ophions Yazıyı Oku
    Bu patronlar büyük üçkağıtçı,kurumsal yatırımcıya hisseleri saticaz dediler daha ilk günler citi elindeki birmilyon 300 lotu sattı ardinden bilanço açikladilar oda acaba ne kadar 330 milyon kar doğru belli değil,bilanço ertesi tavandan elindeki neredeyse bütün lotlari (830)bin ahlatçi yatırım tavandan verdi kurumsal yatırımcıya sattık dedikleri hisseleri 2,5milyon TL kárla devretti kurumsal yatırımcı bakın arkadaşlar artık bu patronlara güvenmeyin bunlar bildiğiniz nitelikli dolandırıcılı,tek çare bunlatı SPK denilen ne kadar güvenir kuruma şikayet etmek,başka çare yok

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu sirketi inceliyorum, ancak bir ARDYZ olma durumu patronaj acisindan can SIKICI gozuluyor. Bu konuda fikrinizi alabilirmiyim.

Teknik olarak trend asagi gozukuyor, gozlemeye devam edecegim, bir taraftan kucuk yatirimci da illallah demis gibi. Enson gonderilen mesaj 3 hafta oncesine ait.

5.  Alıntı Originally Posted by cumbaba Yazıyı Oku
    Bu sirketi inceliyorum, ancak bir ARDYZ olma durumu patronaj acisindan can SIKICI gozuluyor. Bu konuda fikrinizi alabilirmiyim.

Teknik olarak trend asagi gozukuyor, gozlemeye devam edecegim, bir taraftan kucuk yatirimci da illallah demis gibi. Enson gonderilen mesaj 3 hafta oncesine ait.
    Ardyz ile miatk kıyaslamak doğru değil. Hem finansal olarak hem şirket yönetimi açısından. Patron satışı ciddi olumsuz etkiledi kağıdı. Gelen mükemmel bilanço haberini bile baskıladılar bu algıyla.

Sabretmeden para kazanmak zor, eski arkadaşlarda elinde olan vardır benim gibi. Ben şahsen 100 lira altında son kez alımımı yaptım ve bekliyorum.

6. ℅1200 bedelsiz hayırlı olsun paydaşlara.

7. Bu aralar bedelsizin yüzüne bakmıyorlar bakalım bu ne yapacak

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Bu aralar bedelsizin yüzüne bakmıyorlar bakalım bu ne yapacak

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yalnız bu diğerlerinden farklı olarak çok hızlı büyüyen grupta. Sermayesini iyi kullanan ve çok hızlı bilançoya yansıtabilen bir şirket. Sermayesini artırması demek, büyüme hızını ve karlılığını daha da katlaması demek,daha büyük yatırımlar, daha kapsamlı iş anlaşmaları demek. Ben aylardır burdayım, düştükçe ekleyerek yoluma devam ettim, artık yükseldikçe de eklemeye devam edicem öyle görünüyor.

Sayfa 51/79 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •