Sayfa 123/323 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2579 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-5

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Haklisiniz ustadim
    Ben bunu hanima soyledim ama turk kadinlarinda bu cocugumu farkli yetistireyim egosunu bilirsiniz
    Piyano kursu o kursu bu kursu seklinde
    Yazdirdik dirdir etmesin diye
    Iki hafta gitti isik goremedim cocukta
    Hanim dedi piyano al
    Ya dedim cocuk sevmiyor
    Sen al parayi batirip duruyorsun orada batiracagina evde piyano olsun calar dedi
    Aldik
    Simdi hanim sirf bana karsi mahcup olmamak icin cocugu surukleyerek goturuyor piyanoya
    Keske sevse ama yok bu icten gelmeli
    Gecen diyor kemanami yollasak
    Dedim kirarim o kemani!!!

����������
    Benim oğlanı da başlattık piyanoya, çocuklar hızlı öğreniyor ama enstrümanda çok tekrar lazım. Baktım tekrar etmiyor, ben söylüyorum, 5 dk bakıyor sonra vınnnnnnnn. Aynı anda satranç ve yüzmeye de gidiyordu, oğlum ben yoruluyorum, bunlardan birini bırakalım dedim; piyanoyu bırakmayı seçti, sonrada satrancı kendi bıraktı. 1 sene sonra bir daha başladı, pandemi girdi bir daha bıraktı.

Geçen ay piyanoya tekrar başlayacağım, çok istiyorum dedi, bende olur dedim. Aldım piyanoyu televizyonun önüne koydum youtube da çok iyi öğreten biri var onu da açtım, kumandayı eline verdim. Burada 10. derse kadar gel sendeki isteği ve azmi göreyim başlatacağım özel derse dedim. 3. dersi göremedik daha......
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    Benim oğlanı da başlattık piyanoya, çocuklar hızlı öğreniyor ama enstrümanda çok tekrar lazım. Baktım tekrar etmiyor, ben söylüyorum, 5 dk bakıyor sonra vınnnnnnnn. Aynı anda satranç ve yüzmeye de gidiyordu, oğlum ben yoruluyorum, bunlardan birini bırakalım dedim; piyanoyu bırakmayı seçti, sonrada satrancı kendi bıraktı. 1 sene sonra bir daha başladı, pandemi girdi bir daha bıraktı.

Geçen ay piyanoya tekrar başlayacağım, çok istiyorum dedi, bende olur dedim. Aldım piyanoyu televizyonun önüne koydum youtube da çok iyi öğreten biri var onu da açtım, kumandayı eline verdim. Burada 10. derse kadar gel sendeki isteği ve azmi göreyim başlatacağım özel derse dedim. 3. dersi göremedik daha......
    Ustadim yeni nesli anlamak guc
    Bizim zamanimizda ne piyanosu
    Sokakta tencere kapagi bulsak bando takimi kurardik
    Ankara lunaparkin sus havuzu bizim yuzme havuzumuzdu simdi cocugu en luks yerlere goturuyorum kavga ediyoruz sikildim diyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
    Yokluk görmüyor yeni nesil, onlar da haklı bir yerde
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

4. Gel gel yapiyolar gelenleride yine tokatliycaklar.
     Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    arkadaslar yeni sistem..
    dolar yukari bist yukari
    dolar aşagı bist aşağı
    fazla güvenmeyin derim
    şakk şakk şaakk yaparlar bi bakarsınız hisseler devre keser
    bugün ki yükselişin sebebi yeşil soğan ile orantılı
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Acaba diyorum ,bıyıkla kara insanların borsaya girmeleri için yol mu açtılar

6.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Gel gel yapiyolar gelenleride yine tokatliycaklar.

içeriden bilgi sahibi olmayanlardan ,tokatlamadıkları bir kesim kaldı mı ,niye devamlı tokatlasınlar deli mi bu insanlar

7. Bist icin demistim
     Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    içeriden bilgi sahibi olmayanlardan ,tokatlamadıkları bir kesim kaldı mı ,niye devamlı tokatlasınlar deli mi bu insanlar

8. aksam yemegi erken basladi
    nefretin değil,sevginin hüküm sürdüğü,iyiliğin ana dilimiz oldugu insanlar olursak dünyayı güzellik kurtarır!

Sayfa 123/323 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •