Sayfa 279/433 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 3458 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    BofA elindeki 900 bin lotun 700 bin lotunu son 2 günde sattı.

Elinde kaldı 200 bin lot. Bunların daha ne kadarını satar bilmiyorum ama en fazla 100 binini satar diye düşünürsek en fazla yarın bitirir tüm satışlarını.

Ama bugün birkaç kere 17 üstü denendi. Muhtemelen yarın da denenecek , hisse 17 üstünde kalmayı başarırsa ben BofA2nın satıştan alışa döneceğini düşünüyorum. Ama yine de bu aracı kurumun elinde ne kadar az hisse kalırsa bizim için o kadar iyi. İnşaallah elindeki 200 bin lotu da satar da bu satışları birileri karşılarsa , o zaman tekrar yükseliş başlar , BofA'nın da elinde mal kalmadığı için o da aktif alışlarla yükselişe destek verir 1-2 gün sonra.

Hafta sonu , net karı beğenmeyenlerin 1-2 gün satış yapabileceğini söylemiştim. Bugün öğleden sonra satışlar duruldu ve 2-3 kez 17 üstü denendi. Yarın da tekrar 17 üstünün denenmesini ve bu sefer 17 üstünde kalacağımızı düşünüyorum.

Ardından mutlaka 20,80 denemesi gelecektir 1-2 hafta içinde.

Bakalım haber akışı olursa bu çok daha hızlı olur ve daha yukarısı hedeflenir.
    Üstadım çok sağolun,bende bu toplanan malın akibetini merak ediyordum.

2.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku

Citibank takasında 16.380.000 lot civarı pereanın biliyorum.Gerisi Bofa nın aldıkları oluyor genelde.Hatam varsa düzeltin lütfen.
    Bu kadar çok alıp kenara koymamıştı Bofa şimdiye kadar.Dün ve bugün ne yaptılar bilmiyorum.Yatırım fonları da 2 mly lot barajını geçmiş.

Bu arada Deniz Trader Pro uygulamasından takas analizlerine ücretsiz bakılabiliyor hesabınızın olmasına gerek yok.

Bunu görmeden yazdım. Aynı anda yazmışız hocam. Ama sana da cevap olmuş yazım.

Evet BofA hiç 900 bin lota kadar çıkmazdı. Genelde 150-200 bin alır sonra satardı. Ama son 20-25 gündür tahta yükselişte olunca satmadan 900 bine kadar çıktı. Dün ve bugün hava bozulunca 700 bini sattı.

Hatta bu kadar çok alınca acaba uzun vadeci birisi için mi alıyor diye düşünmüştüm ama değilmiş. Hava bozulunca algoritma çalışmaya başladı ve sattı 2 günde 700 bin lot.

3. Evet Üstadım aynı anda yazmışız.
    Bir önceki yazımın resmini yanlış yüklemişim.
    Aylık takas analizi.

4. Aylıkta satanlar dağınık.Kaçtan sattılar bilmiyorum ama bunu alım fırsatı olarak görürlerse tekrar 18 lere gideriz diye düşünüyorum.En azından efk yı gördüler.
    Paynet durumuda var.Usd kuruda sabitlendi gibi buralarda.Yönetimde geçenki gibi paynet süreci olumlu gidiyor açıklaması yaparsa bu sancılı büyüme süreci bence çabuk atlatılır.
    Ytd.

5. Bu da Sayın Ceo nun geçen sene tv programında pahalı değiliz derken örnek verdiği oranın son durumu.
    Sayın Ceo bu duruma çözüm bulmuşmudur?

6. 15.240 gapını kapatmaya mı gidiyor?
    Ya da gidiyormuş gibi mi yapıyor?
    Sabır çekmeye devam edeceğiz gibi duruyor.
    Arkadaş bi yükselmedi 20 li fiyatlara.
    Hani bir kriz durumu veya endeks düşüşü olursa çok çok kârdan zarar ederiz diyemedik bir türlü.

Sayfa 279/433 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •