Sayfa 343/438 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon
Arama sonucu : 3503 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. bana da soracak olursanız bu kağıdın tek sahibi k/y ve perea.. malı bu ikisine yıkmışlar geride alamadıkları için kağıt gitmiyor..

2. Eğer bu iş sanal pos cihazlarını veya cep telefonlarını POS makinası gibi kullandıran applikasyonları kapsıyor ise , Paynet ve benzeri kuruluşları çok iyi etkiler.

https://www.dunya.com/ekonomi/milyon...-haberi-683055

3. Tahtada alım yaparken yanlışlıkla bir tane 0 fazla girsem tavana vuracak o kadar sığ ve hacimsiz

4. Tavana kadar toplam 136.000 lot var. 2 haftadır olduğu gibi yine iş yatırım ve bofa en çok satanlar.

5. Umarız BofA yarın alıma geçerde yine 20 li rakamlara gideriz..

6. bugün tahta diğer günlerden farklıydı. satışa ne yazdıysam adım adım gelip aldı, alışa ne yazdıysam vermemek için çırpındı. endeks biraz bozunca alışlarım anca geldi. öyle kalın lot da değil bahsettiklerim.

ben tahtaya hacimsiz sığ dedim ama şimdi geçmişine baktım temmuzda 150k-160k filan günlük işlem hacmi oluyormuş. şimdiki hali gene iyi.

7. Merhaba Arkadaşlar, Davranışsal finans eğilimleri ile ilgili yeni bir araştırma yürütmekteyim. Bu araştırmada yatırımcıların Nedensellik yükleme süreçlerinin (Atfetme eğilimleri) davranışsal finans eğilimlerini (Özellikle Aşırı güven eğilimi, sürü davranışı eğilimi, Tutuculuk eğilimi) nasıl etkilediğini belirlemek amaçlanmaktadır. Bu araştırma için veriyi aktif olarak hisse senedi yatırımı yapan kişilerden toplamamız gerekmektedir. hisse.net forumu üyeleri bu araştırma için en uygun alanlardan birisidir. Aşağıda linki verilen yaklaşık 5 dakika sürecek online ankete tıklayarak katılım sağlamanız beni çok memnun edecektir. Yatırımlarınızda ve işlemlerinizde başarılar dilerim.

https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7

8. Bu Bankof ş..sizi başladı yine vermeye..

Sayfa 343/438 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •