Sayfa 410/432 İlkİlk ... 310360400408409410411412420 ... SonSon
Arama sonucu : 3454 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Geçen hafta bu hisse haftaya 30 tl altına düşecek deselerdi hayatta inanmazdım.

2. Herşey çok iyi giderken neden birden bire tersine döndü?

3. Yükselirken kırk dereden su getiren hisse düşürken hep şelale hiç mi değişmez

4. Sakallı genel kurula katıldıktan sonra sana yazmmama kararı almıştım. Ama yeter da bu kadar basiretsizlik olmaz. Yok hintlilerde para koymayı düşünüyorum. Seçim olduğu için önümüzü göremiyoruz. Seçim bitti ne paynet ten bir haber var nede Hint fakirlerinde.....

Sakallı sende az değilsin süren doluyor. Giydirmeye başlarım.

5. Teknosa tavan biz nerdeyse taban.

Çok garip işler.Akıl sır ermez.

Satan arkadaşlar iyi bir yatırım fırsatı mı buldular,zenginlerin işi belli olmuyor işte belkide istediği yerde bir villa denk geldi bizim hisseyi sattı.olan bize oldu.

Şurda ne güzel hayal aleminde geziniyorduk emeklilik ile ilgili planlamalar yapıyorduk.Tebrik ederim.

Hayır madem misal villa alacaksın neden sığ tahtadan hisse alıyorsun zaten çekmişiz cefasını başka hisseniz yokmuydu satacak.Bula bula bizi mi buldunuz.
    İhtiyaçtan satıysanızda arkadaş bu nasıl bir ihtiyaç ki algı mekanizmam bunu kavrayamaz.

Sabır çekmeye devam.4 sene daha dişinizi sıkın.2027 ye kadar bu hisseyi taşımıyor olacağım inşallah.

6. Yok öle 3 kuruşa 5 köhte .

Karnım aç dersin söylerim köfte ekmek.Helal hoş olsun.

Ama tahtada köhte yok size :)

7. Gerçi kime ne anlatıyorsam bir oturuşta bir kuzuyu bitiriyorlardır belkide :)

8. Hocam aclıktan bizide kuzu niyetine götürmesinlerde ��

Sayfa 410/432 İlkİlk ... 310360400408409410411412420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •