Sayfa 129/432 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 3455 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. bugünlerde ciroya katkımızı gösterdik :)

2.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Merakla bekliyorum açılışı, acaba şaşırtıp yeşil yakacak mı

Hocam sen dün alıcı yok dedin , 5 dakika sonra alıcı geldi , bu sabah yeşil yakar mı dedin taban açtık :)

Sen bence daha çok olumsuz şeyler söyle çünkü senin dediğinin tersi oluyor. Daha da düşeriz falan de belki çıkarız :)

3. 50 bincilerin bugun gelmesi lazım bakalım gelecekler mi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Şaka bir yana , burası alış fırsatı verdi bence. Bu savaş olayının çok büyüyeceğini sanmıyorum. Şimdi Rusya şakam yok icraate geçerim mesajı verdi. Bakalım buna karşılık sert bir tepki gelmezse bence 1-2 güne durulur her yer.

O zaman da piyasalar mevcut durumu kabullenir. Nasıl 2014 senesinde Kırımın ilhakını kabullendilerse şimdi de bu yeni hamle yavaş yavaş sindirilir ama çok sert tepki gelmezse.

Çatışma büyürse o zaman herkesin gözü dönebilir ama bu durum orta vadede kimseye yaramaz. Bence aklı selim galip gelecektir.

Yeni olaylar olmaz , iş büyümezse 2-3 gün içinde daha ılımlı haberler gelip olay tamam bu da oldu bitti denilip herkes yoluna bakar diye tahmin ediyorum.

Tersi kötü olur herkes için. Hayırlısı diyelim. Ama eğer piyasalar durulursa buralar son alım fırsatı yerleri.

5.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Hocam sen dün alıcı yok dedin , 5 dakika sonra alıcı geldi , bu sabah yeşil yakar mı dedin taban açtık :)

Sen bence daha çok olumsuz şeyler söyle çünkü senin dediğinin tersi oluyor. Daha da düşeriz falan de belki çıkarız :)
    :) bcg satmıyor şuan en güzeli o :) ama info satıyor şuan İnfo yoksa yeşil olmaz deyim o halde ehehe :)

6. piyasa biraz toplarsa ben 50 bincilerin gelcegini dusunuyorum kısmet
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. ve taban yuzbinlerce lot alanlardan da tık yok
    @borsavizyon

8. Bu tür büyük olayların genelde ilk günlerinde tepki yüksek olur. İlerleyen günlerde ise piyasa durumu kanıksar.

Eğer savaşa başkası karışmaz ise , pazartesiden sonra ben piyasaların artık çok tepki vermeyeceğini ve yoluna bakacağını düşünüyorum. Sadece Rus piyasaları toparlanamaz. Kaldı ki o da zaten %50 düşmüş. Olaylar büyümezse ve durulursa Rus borsası bile kısmi tepki verebilir.

Ama işin içine başka ülkeler girerse , maalesef o zaman çok hoş şeyler olmaz.

İnşaallah 3-4 gün içinde olumlu gelişmeler olur da , pazartesiden itibaren bu işin etkisi kalmaz piyasalara.

Sayfa 129/432 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •