Sayfa 500/842 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 6730 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ne yapçan eşleşmeyi Viking kardeş bu saatten sonra ürerim yapmayan balatacılar bile %100 yaptı 10 günde
    ne balatası,,özkaynağı ekside hisselere bile nur yağdı,,örn,,mzhld.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Pazarda domatesin 3 kurus ucuzunu almak icin 7 tur atan vatandas borsada gidip bahsettiginiz hisseleri goz kapali alabiliyor..bu isin mantigi yok..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ne yapçan eşleşmeyi Viking kardeş bu saatten sonra ürerim yapmayan balatacılar bile %100 yaptı 10 günde
    O kadar basiretsiz yöneticinin olduğu beş para etmez İşbirde niye brklerdin anlsmadım.Sat hitsin al ordan balat.En iyisi hiç beklemmek lazım burda.İş bilmez adam bunlat.5 lira etmez..Ne alsan kar ederdin.Sat kurtul.Niye bekliyorsun ki?

4. Baya bir harf hatası oldu özür dilerim.İşin özü Sn.Çok bukadar kötü şirkrtin hisse alınmaz.Sat kurtar kendini.Hergün ızdıraptasın.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    O kadar basiretsiz yöneticinin olduğu beş para etmez İşbirde niye brklerdin anlsmadım.Sat hitsin al ordan balat.En iyisi hiç beklemmek lazım burda.İş bilmez adam bunlat.5 lira etmez..Ne alsan kar ederdin.Sat kurtul.Niye bekliyorsun ki?
    BİST en değerli hissesi neden satayım ki, böyle yönetim hangi şirkette var dünyada bile eşi benzeri yok

6. 🤫😱🇹🇷👀👏👍😳🎂🎊🎉

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Balat o yuzden gıdıyor, tahsisli arttırım ile özsermayeyı artıya gecırıp fabrikayı tekrardan üretime sokuyorlar geçmısınde 200tl üstü fiyatları görmüş şirket.... Kopan fırtına ondan, normalde iflasını açıklayıp çekilmesi bekleniyordu piyasadan...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Herkeze sağlıklı,mutlu ve kazançlı bir yıl dilerim.Hissemizin 2020 yılında da bundan daha iyi bir performans göstermesi dileğimdir tabiki.

Sayfa 500/842 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •