Sayfa 743/841 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Eweeetttt çok az kaldı.Sabr edenler için gğneş doğmak üzere

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Eweeetttt çok az kaldı.Sabr edenler için gğneş doğmak üzere
    Hayrola bir haber mi var

3. Yok haber olsa en son ben duyarım zaten😂ama baktım öyle bi bekleme süresi fiyat hareketleri falan.

4. Eeee daha daha nasılsınız, grafikte sıkışma var sanki ,şöyle ifade edeyim 1200 lerde yapmış olduğu gibi ... Allah a şükür sabır konusunda çok idmanlıyım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

5. S.Aleyküm ortaklar şirketin temel değerleri ile ilgili söylenecek çok bir şey yok zaten herkes biliyor.
    Teknik ile ilgili şöyle bir şey karşıma çıktı : İşbtr ile çok benzerlikler var sanki işbtr nin 2019 başları özellikle
    bizim tahtaya çok benziyor. İlerisi için aynısı olacak diye bir iddiam olamaz saçma olur çünkü sektörler farklı dinamikler farklı ama Grafikte benzerlik görüyorum...
    Siz ne dersiniz? Sizce saçma bir bakış mı oldu...
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

6.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    S.Aleyküm ortaklar şirketin temel değerleri ile ilgili söylenecek çok bir şey yok zaten herkes biliyor.
    Teknik ile ilgili şöyle bir şey karşıma çıktı : İşbtr ile çok benzerlikler var sanki işbtr nin 2019 başları özellikle
    bizim tahtaya çok benziyor. İlerisi için aynısı olacak diye bir iddiam olamaz saçma olur çünkü sektörler farklı dinamikler farklı ama Grafikte benzerlik görüyorum...
    Siz ne dersiniz? Sizce saçma bir bakış mı oldu...
    teşekkürler iyiyiz, beklemeye devam, d*****n kuyruğu nerede kopar Allah bilir ama o zamana kadar ben buralardayım.

7. Az bir lotla aranızdayım yeniden..

8.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Az bir lotla aranızdayım yeniden..
    hoigeldiniz, hayırlısı olsun.

Sayfa 743/841 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz