Sayfa 46/1001 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. yok mu cortlayan tarihi zirvede? 2029 dan 2 lot short açtım anısı olsun diye.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi senin teknik sağlamdır,

Şimdi, dolar bazlı günlüğü açıp bakıyorum.

Her gün düşüyor.

Düştükçe hacim artıyor.

Düştükçe de her günü yeşil kapatıyor.

Yani fiyat ucuzluyor, ilgi artıyor, çok yüksek hacimle mal çekilip düşük fiyattan toplanıyor.

Bu, Babo'nun da Altın vuruş vs.. düşünerek, çok denüşük bi ralli sürecine mi giriyoruz ne dersin? Atıyorum seçim startı ile nefessiz tavan mı vuracaklar, daha aşağı mı basacaklar ne düşünüyorsun orta uzunda selamlar.
    çağrı akşama yorumlasam , sorduğun soru geniş anlamda içinde herşey barındıran bir soru.Ama görüşümü paylaşırım.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    çağrı akşama yorumlasam , sorduğun soru geniş anlamda içinde herşey barındıran bir soru.Ama görüşümü paylaşırım.
    Estf. ne zaman vaktin olursa selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    yok mu cortlayan tarihi zirvede? 2029 dan 2 lot short açtım anısı olsun diye.
    Yazmaz olaydım dakkasında bizim cetonları yuttu bu ne dayu... 3 tane daha attım 5 lot bakalım ne edecek iblis.

5. Bozkurt,

Buralardaysan yonca için 11.74 üzerinde günlükte kalma isteği mevcut şuanda oraya hareket sağlayacak makina lazım.Gelirse dolar aşağı yonca yukarı kısa vade bir hareket olabilir .

6. şeye nasıl furdum levyeyi bi anda tepetaklak oldu 12,93 ayı bey diyecek şey
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7. Dolarda 13 bandı sıktı ama olmazki nerdeyse 2 gün olacak 13 leri deviremedik.

8. Reise güven canını sıkma arada yataylar olsun biz de para kazanalım.
     Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Dolarda 13 bandı sıktı ama olmazki nerdeyse 2 gün olacak 13 leri deviremedik.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 46/1001 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •