Sayfa 5/1004 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Bak şimdi moruk oldu mu şimdi,vaftiz olma sünnetsiz olmak düzgünlüğe engelmi ki,cümlenden öyle anlam çıkabilir,bence senin tarzın değil öyle ayrımcılık falan yanlış işler.

Şunu tanırım alevi ama çok iyi bir insan veya kürt ama çok iyidir falan bunlar hep subliminal ırkçılık ayrımcılık içeren cümlelerdir bence kullanmamak lazım.İnsan insandır ya iyidir ya kötü neticede bu kadar net olmalı tanım.

Bie tanım vardı bir cümle içinde ama varsa ondan sonra söylenenler anlamsızdır diye.

Ortasinda olabilir
    En basta AMA olmamali

Ortasinda olabilir
    En basta AMA olmamali

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kısa özet geçeyim

3) uygun fiyatları ürünleri artık paylaşmayacağım indirim mezarcıları cep telefonu grubu var orada bazen denk geliyor alıyorum yada ilk defa benim denk geldiklerimde var burada inandırmak zorunda değilim ama hiçbiri kredi kartı ekstremde işlenmiş verilerden oluşmaktadır . Pazar ve lokanta vs hariç onlarda pos olmuyor genelde . Bazı yerler beni öğrenci sanıp uygun fiyat verdiği oluyor başkaları alamıyor oda bir gerçek .
    başkalarını bilmem ben şakayla takılıyorum. renk katıyorsunuz. devam

7. patrick bateman yazmıştı. ayrı bir mecra orası ama bana yine de bir gösterge gibi geliyor. şahsi fikrimdir.

8. https://www.tamgaturk.com/akp-li-kad...it-etti/41094/

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 5/1004 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •