Sayfa 286/1004 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1. Gerçi bizim millet 3 lira da almaz,10 lira da sıraya girer almak için.Alınca da borsa kumar.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bunlar iktidardayken yabanci gelmez.
    Geldikleri gibi gidecekler.

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    2018 senaryosu işte..
    Bu senaryoların hepsi bir senaryoyu yok sayıyor..

adamın 3 kere ipin ucundan dönmesi
    tekrar dönerden ziyade.. şansını tükettiğini gösterir.
    hasta/hatalı ki aynı şeyleri yaşıyor..

Katar ve tcmb başkanları biraraya geldi, para ve bankacılık alanlarında işbirliğını ele aldı - qna / matriks

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,386
    yolmuş- aspavaymış lahmacunmuş şeritmiş, ben diyorumki un diyorum mıç silme kağıdı diyorum yağ -şeker diyorum millet aç be aç yüzde doksana bi yüzünü çevireceksin içme suyu be içme suyu 1 ay önce a 101 deki bile 3 liradan 4 liraya çıktı emekli maaşım 3 300[emekli memur] neyapalım bu yaştan sonra inşaat bekçiliğimi yapayım yapsam desem astir git derler bana

6.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Bu senaryoların hepsi bir senaryoyu yok sayıyor..

adamın 3 kere ipin ucundan dönmesi
    tekrar dönerden ziyade.. şansını tükettiğini gösterir.
    hasta/hatalıs ki aynı şeyleri yaşıyor..
    Doktor yordun beni, sen söyle nolacak? Yaz bi senaryo. Ne bileyim ben deme sakın yalnız

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    yolmuş- aspavaymış lahmacunmuş şeritmiş, ben diyorumki un diyorum mıç silme kağıdı diyorum yağ -şeker diyorum millet aç be aç yüzde doksana bi yüzünü çevireceksin içme suyu be içme suyu 1 ay önce a 101 deki bile 3 liradan 4 liraya çıktı emekli maaşım 3 300[emekli memur] neyapalım bu yaştan sonra inşaat bekçiliğimi yapayım yapsam desem astir git derler bana
    Aç olan kesim akp ye oy veren kesim.Koyduk mu diyorlardı hatırlayın.Hem üzülmenize de gerek yok sokak kürtajlarında hayatın pahalı olduğunu söyleyenler alım gücünün düştüğünü söyleyenler yarın seçim olsa kime verirsin diye sorduklarında tabiki reis cevabını veriyor.O kesim ölmediği müddetçe bu ülke feraha kavuşamaz.Bırakın ölsünler.

8.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Aç olan kesim akp ye oy veren kesim.Koyduk mu diyorlardı hatırlayın.Hem üzülmenize de gerek yok sokak kürtajlarında hayatın pahalı olduğunu söyleyenler alım gücünün düştüğünü söyleyenler yarın seçim olsa kime verirsin diye sorduklarında tabiki reis cevabını veriyor.O kesim ölmediği müddetçe bu ülke feraha kavuşamaz.Bırakın ölsünler.
    Onlar ölmus zaten.

ölümun tarifinde anlasabilirsen, zaten yasamiyor onlar.

ölmus derken is onlarin cebine dokunursa, aninda ulkeyi araba satar ki, Tayyip kac para.

Bu defa uyanacaklar, uyanmak zorundalar.

Sayfa 286/1004 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •