Sayfa 290/413 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 3298 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Sevgili ortaklar öncelikle günaydınlar.Sonrasında da yorum yapan herkese teşekkürler.Ben bu hisseyi uzun süredir alıp satan ve son 10-15 yıllık tahta yapıcılarını da yakından bilen bir ortağınız olarak bu bit yavrularını çok iyi bilirim.Bunları çil yavrusu gibi dağıtacak tek mahluk ta kankim güccük durgut'tur da o da bu konsolidasyonun içinde.Zaten o olmadan helaya gidemez spek.
    .
    Tek ümidim sektörün gelecek vadeden ve diplerde olması ve gelecek kar beklentisi.Yoksa daha önceki sayfalarda değinilen 5-6 olumlu gelişme beklentisi bu pozitif düşüncemin içinde yok.
    .
    Ok ne kadar gerilirse o kadar ileriye gider ve ''ne kadar direnirsen diren değişmez sana g.ren.'' sözü misali fazla kendinizi kasmayın ve 3.çeyrek bilançosunu iyi inceleyin derim.
    .
    Hadi rastgele.
    .
    Not:Bugün yine spk dan bedelsiz onay beklentimiz var.Bence gelmese daha iyi çünki haftaya son gün çarşamba durgutcuğum istemeye istemeye silah zoruyla bilançoyu gönderecek.O yüzden spk onayı sonraki haftalarda da gelse bence daha iyi olur.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. 9 aylık kar tahminlerini alalım.Benim tahminim konsolide bilancoda 738 milyon.Eğer gelirse FK yı siz hesaplayıverin.
    FK şu an itibariyle 3 ün altında.

3.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    9 aylık kar tahminlerini alalım.Benim tahminim konsolide bilancoda 738 milyon.Eğer gelirse FK yı siz hesaplayıverin.
    Ben de muhafazakar tahminle 775 milyon diyim bakalım.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    9 aylık kar tahminlerini alalım.Benim tahminim konsolide bilancoda 738 milyon.Eğer gelirse FK yı siz hesaplayıverin.
    Ben de ilk 2 çeyrek üstüne 300 koyarak 792 milyon diyim😁.4. çeyrekte 208 milyon yapıp yeni sermaye kadar kar açıklasın.
    Hisse başı 1 lira kar iyi kardır derim.

5. 6 aylık net kar ile zaten hisse başı kar 2 tl nin ustun de.. 4 işlemden bahsediyoruz,uzay aritmetiği değil.. Sermaye 450...6 aylık kar 492 mily

6. şopar ekip yine başladı harekete.Birden 6.08-09 a geldik.Bugün 6.20 yi gösterip 6.10 kapamazsanız namertsiniz lan şürekalar.

7.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    6 aylık net kar ile zaten hisse başı kar 2 tl nin ustun de.. 4 işlemden bahsediyoruz,uzay aritmetiği değil.. Sermaye 450...6 aylık kar 492 mily
    Azizim yeni sermaye ile dedim.Bugün veya yakında açıklanacak bedelsizle yeni sermaye 1 milyara çıkacak.yıllık kar da o kadar olsun düz hesap.

8.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    şopar ekip yine başladı harekete.Birden 6.08-09 a geldik.Bugün 6.20 yi gösterip 6.10 kapamazsanız namertsiniz lan şürekalar.
    Kaparız abi sen merak etme der gibi getirdiler 6.10 a müptezel soysuzlar.
    .
    Şu dediğimi de tutun bari bit yavruları''6.10 ve üstü kapatın.''
    .
    Yiyor mu yemiyor mu hayvan terli mi görelim.

Sayfa 290/413 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •