Sayfa 405/413 İlkİlk ... 305355395403404405406407 ... SonSon
Arama sonucu : 3298 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

haftalıkta 3 defa 4.24e çarparsan taramalarda kendine yer bulabilirsin ama bu yetmez çünkü adam olacak çocuk 4.38 de bunu da daha önce denemiş ama başarısız olmuşsun.. çok çalışman lazım, çok... malsız çulsuz yakın takıpte...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Merhaba, bugün geçmiş haftalara göre nitekim sakin bir hafta geçirdik.
    XUTUM haftayı %3,23 artışla,
    USDTRY haftayı %0,46 artışla kapatırken
    GSDHO haftayı %0,23 artışla kapattı.

GSDHO bu hafta da ahlatçı yatırımın haftalık model portföyünde yer buluyor.
    Bunun dışında info yatırımın teknik hareket beklenen (!) (ne demek ise artık) hisseler listesinde yer alıyor.

Haftalık takasta haftanın başında yapı kredinin yapmış olduğu yaklaşık 5m'lik satış dışında kayda değer herhangi bir alış veya satış gözükmüyor.

Bunun dışında dolar bazlı grafikte başlayan 3 aylık döngüsel artışın hala devam ettiğini görüyoruz, bu açıdan herhangi bir bozulma yok:

Baltic dry endeksi ortalama 1400'lerde sabit bir hafta geçirdi, geçen sene ortalamasının üstünde ki bu hala denizcilik tarafı için olumlu.

MB başkanı değişiminin türkiyedeki faizlere pozitif mi negatif mi etkisini olacağını henüz bilmiyoruz, eğer faizler aşağı giderse faktoring için olumsuz, yukarı giderse veya sabit tutulmaya devam edilirse faktoring için olumlu bir hava olmaya devam eder.

Şimdilik Mehmet Şimşek tarafından yapılan mevcut politikanın devamlılığı açıklaması göz önünde bulundurulursa faktoring açısında risk gözükmüyor.

Bu noktada şirkette temel anailizi değiştirecek ciddi bir haber akışı yok şirketin temelleri hala çok sağlam. Biraz daha teknik analize göre ilerleyeceğiz gibi gözüküyor.

Herkese iyi haftasonları.

3. Bilanco tarihi bilen var mi

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Merhaba herkese iyi haftalar,

Az once yeni gelen KAP haberini paylasiyorum:

Yönetim Kurulumuz tarafından, GSD Faktoring Anonim Şirketi sermayesinin %3,21'ine denk gelen 12.826.991,90 TL nominal değerli GSD Faktoring Anonim Şirketi payları toplam 26.026.517,80 TL bedel karşılığında, nakden ve peşin olarak satın alınmasına karar verilmiş olup, hisse devir ve ödeme işlemleri bugün tamamlanmıştır. Şirketimizin GSD Faktoring Anonim Şirketi'deki doğrudan pay toplamı % 98,01'e çıkmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Bu bilanço çok iyi gelecek,bu kadar süründürmesini ben buna bağlıyorum.Hele seçim sonrası devaulasyon da olunca kasası dolar dolu,dolar bazında kazanan,borçsuz bu tarz şirketler çok değerlenecek.Bu holdingin en sevdiğim yönü iç piyasa ile alakasız olması.İç piyasada sadece banka ve faktöring var bu iki sektörde iç dalgalanmalardan pozitif etkileniyor.

Takas gören var mı arkadaşlar.O cenahta durum nedir .

Bu kağıtda dip 0.13 dolar.E senin 7 gemin varken de 0.13 dolar, 9 gemin var gene 0.13 dolar,mantıklı mı,bence değil.O dip yüzde otuz yüksek olmak zorunda.O yüzde otuz u ekleyince dip 5 olmalı.

Sayfa 405/413 İlkİlk ... 305355395403404405406407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •