Sayfa 397/412 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon
Arama sonucu : 3295 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Sayın hkm,
    Benim kaynak yapı kredi bankası yatırım dünyam.Tablonun değişim sütununda yeşil renkte yani artıda olarak görünen rakam.

Alıntı Originally Posted by seydamet Yazıyı Oku
    Sayın hkm,
    Benim kaynak yapı kredi bankası yatırım dünyam.Tablonun değişim sütununda yeşil renkte yani artıda olarak görünen rakam.
    Ben de iş yatırımdan baktım da olay değişmez sn seydamet,son iki ayda baya baya yabancı alımı olmuş,farketmemiştim,o konuya değinmeniz çok iyi oldu,bizler için çok olumlu bir gelişme.

3. Trade etmek için değil ama nitelikli yatırım yapma açısından söylüyorum: #GSDHO'yu acaba bir daha bu fiyatlarda görebilir miyiz? Sanmıyorum. Yatırım yapılacak bir şirketin olmazsa olmaz dört kriterinin tamamını en üst düzeyde yerine getiriyor. Neydi o kriterler; 1. Borçlarını ödeyebilir durumda olacak. 2. Yeteri kadar nakti olacak. 3. Mali yapısı güçlü olacak. 4. Kârlı olacak. Bu kriterleri yerine getiren çokça şirket var ama çoğunun hisse fiyatı zaten oldukça pahalandı. #GSDHO ise, hem temel hem teknik açıdan potansiyelinin çok gerisinde. Dikkatinizi çekmek istedim..
    Alıntıdır... YTD

4. Serafettin ve onun gibi bazilari pandemide dip yapip 10a katlayan borsann dogurdugu cok takipcili hesaplardir.. THY nin 10 liradan 250ye gittigi 2 yillik surecte herhangi bir hisse icin ben cizdim bak gordun mu yukseldi demek borsacilik degildir. Ustelik bu 2021 yilinda Serafettinin ana sayfasinda sabit tuttugu 5 hisseden biriydi ve ralliye ragmen cuvalladi..
    Bu demek degil ki gsd gitmeyecek.
    Yukselecegini dusunuyorum ki elimde var..
    Ama bunda bu yorumcularin bir bilmisligi yok sevgili dostum..
     Alıntı Originally Posted by ayn Yazıyı Oku
    Trade etmek için değil ama nitelikli yatırım yapma açısından söylüyorum: #GSDHO'yu acaba bir daha bu fiyatlarda görebilir miyiz? Sanmıyorum. Yatırım yapılacak bir şirketin olmazsa olmaz dört kriterinin tamamını en üst düzeyde yerine getiriyor. Neydi o kriterler; 1. Borçlarını ödeyebilir durumda olacak. 2. Yeteri kadar nakti olacak. 3. Mali yapısı güçlü olacak. 4. Kârlı olacak. Bu kriterleri yerine getiren çokça şirket var ama çoğunun hisse fiyatı zaten oldukça pahalandı. #GSDHO ise, hem temel hem teknik açıdan potansiyelinin çok gerisinde. Dikkatinizi çekmek istedim..
    Alıntıdır... YTD
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ustelik bu hissedeki sayilan bu 4 kriter 3 senedir mevcut.. Bu enflasyon muhasebesini yaptigimizda boyle hisseler zamani gelince operasyon yapilarak goturulecektir.
    Burda bakmamiz gereken şu ki
    Bunda nekadar bekledik neleri kacirdik..
    Bankalarin bile tavan gittigi ortam yillik diplerinden X3 yapmis

GsD 10 lira olursa kazanmis mi olacagiz mesela??
    Borsada hersey zamanlamadir.
    Bankadan x3 yapip zamannda gsd alabilip ordada x4 yapiyorsan iste borsacilik budur..

Adam bu hisseyi 3 sene once yazdi ve simdi giderse ( gidecek gitmeyecek demiyorum oldu da gitmeye basladi diyelim sansa)
    Bu twtni yeniden gonderecek ve altina methiyeler dosenecek..
    Insanlar su ayrimi bile yapamadan hisse aliyor ve tahtaciya sahibine vs. Sovuyor..

Rasgele..

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

[QUOTE=memo;6654019]Ustelik bu hissedeki sayilan bu 4 kriter 3 senedir mevcut.. Bu enflasyon muhasebesini yaptigimizda boyle hisseler zamani gelince operasyon yapilarak goturulecektir.
    Burda bakmamiz gereken şu ki
    Bunda nekadar bekledik neleri kacirdik..
    Bankalarin bile tavan gittigi ortam yillik diplerinden X3 yapmis

GsD 10 lira olursa kazanmis mi olacagiz mesela??
    Borsada hersey zamanlamadir.
    Bankadan x3 yapip zamannda gsd alabilip ordada x4 yapiyorsan iste borsacilik budur..

Adam bu hisseyi 3 sene once yazdi ve simdi giderse ( gidecek gitmeyecek demiyorum oldu da gitmeye basladi diyelim sansa)
    Bu twtni yeniden gonderecek ve altina methiyeler dosenecek..
    Insanlar su ayrimi bile yapamadan hisse aliyor ve tahtaciya sahibine vs. Sovuyor..

Rasgele..

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOT
    Yok bankadan x3 yapıp gsd alıp x4 yapana biz borsacı değil messi diyoruz.Messiyi de tv de seyrettiğimde ne olacak basit basit hareketlerle topu şurdan aldı şuraya çekti şurdan bir plase gol oldu sanki ben de yaparım gibime geliyor ama yapamam.Çünkü aslında o basit hareketleri yapmak çok zor.Borsada da değer başka fiyat başka bu kağıt değerli ama fiyatı ucuz,doğrudur uzun süredir böyle ,hak ettiği fiyatı da bir gün göreceğinden eminim.O gün hangi gündür bunu bilmek için borsacı olmak yetmez bunu ancak tahtacı ve adamları bilir.Çok iyi borsacı bu kağıdın değerli olduğunu bilsin yeter.Bence olaya biraz farklı pencereden bakıyoruz.

Eski zamanlarda bazı kağıtların topiklerinde benim de uzun süre yazdığım sonra baya giden hisseler vardı.Şimdi alıntılamamın anlamı var mı bence zerrece yok.Ben değerli derken aylarca gitmemiş sonra zamanı gelmiş fiyat ve değer buluşmuş.Bu beni çok iyi borsacı yapmaz.Çok iyi borsacılık ne demektir derseniz herhalde en çok para kazanan akla gelmeli di mi.E o zaman son iki yılda halka arza katılan ve borsa bilgisi sıfır olan pek çok yatırımcı var bunlar çok iyi borsacılar mı.Bence değiller,zamanla sınansınlar beş yıl sonra parayı batırmadan gene borsada olabilsinler o zaman belki iyi borsacı diyebiliriz.Ben hep temel analize göre yatırım yaptım,çok zarar ettiğim de oldu ama yirmi yıldır borsada al sat yaparım hiç battım diyebileceğim bir durum olmadı.Bu beni bence çok iyi yapmaz ama en azından iyi yapar diye düşünüyorum))))))))

Ha bu arada surgyo halka arz edildi.O şirketin kağıdını alanlar yüz kere düşünsünler.Aman ha o şirket çok sorunlu.

Sayfa 397/412 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •