Sayfa 244/412 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 3293 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by oguz cetin Yazıyı Oku
    Temettü ne zaman hesaba geçti?!
    Temettüyü aracı kurumunuzu arayarak sorup öğrenebilirsiniz.
    .
    syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Temettü yu normal mi alicaz kıvırıp mi?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tüm yükselenler aşağıya kesti,fincan dan sonra kulp 4.05,,,oralalara değer mi değmez mi bilmem

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bunun tarzi toplar basar asagi..
    Piyasadan topladigini fiyati dusurmek icin yine satar (ana malini eksiltmeden)
    Piyasadan alir piyasaya verir..
    Gsd bu moda girdiginde nerden alirsan al zarar edersin..
    4.50 acar..4.42ye verir orda asagi alis kademelerini doldurur bide 4.43u kaldirir aha dondu piskolojisiyle yeni alici gelir en sevdigi şeylerden HOP 39a salar..
    40ı bidaha alir dustu donecek dedirtir defalarca,, bakmissin kapanis 4.35..
    (Rakamlar ornek olsun diye yaziyorum!!)
    Nereden alirsan al zarar edeceksin bu modda..
    Bu sekilde alici cekmeyi sever yada elinde mali olana daha cok aldirir kredili kaldiracli cunku piskolojini bozup o mallari trade ederek geri alacak senden...
    Arada stratejik alimlarida yapar satmamak uzere..
    Demem o ki insan tanir gibi tanimak lazim..
    Yuzde 50 ile temettuye katilmistim.
    Sabah satip gun ici veya aksam sattigimi artirarak yerine koymaya calisiyorum. Dusecegini dusundugum zamanlarda dahi 100 kademelik dususe kadar strateji yapmaya calisiyorum (100 kademe dusecek demiyorum dustugude olmadi degil..)
    Borsada 3 kere batmis ve cikmis biri olarak yaziyorumm.Bu hareketleri temelde mali toplamak icin yapar!! Belki benden daha ii dusunen goren birileride biseyler ekler.. Yazmak piskolojiyede ii geliyor sevgili Yoldaşlarim..

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ne rezalet kağıtmış.
    Temel analize göre ucuz.
    Borsa zirvede.
    Bunun adı sahtekarlık.
    Patron kağıdına sahip çıkmalı.
    Koç,Sabancı,Alarko gibi geri alım yapanlar şu enflasyonist ortamda şirketine sahip çıkarken...

6. Daha 4.33 e değdirip karpuz keseceedik.Vermeden gittin deyyus.Seni var ya seni.....
    Sana bedelsiz sonrası bu kağıtları 4 TL den vermezsem.....
    Son düzenleme : gselman; 31-08-2022 saat: 13:26.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Bunun tarzi toplar basar asagi..
    Piyasadan topladigini fiyati dusurmek icin yine satar (ana malini eksiltmeden)
    Piyasadan alir piyasaya verir..
    Gsd bu moda girdiginde nerden alirsan al zarar edersin..
    4.50 acar..4.42ye verir orda asagi alis kademelerini doldurur bide 4.43u kaldirir aha dondu piskolojisiyle yeni alici gelir en sevdigi şeylerden HOP 39a salar..
    40ı bidaha alir dustu donecek dedirtir defalarca,, bakmissin kapanis 4.35..
    (Rakamlar ornek olsun diye yaziyorum!!)
    Nereden alirsan al zarar edeceksin bu modda..
    Bu sekilde alici cekmeyi sever yada elinde mali olana daha cok aldirir kredili kaldiracli cunku piskolojini bozup o mallari trade ederek geri alacak senden...
    Arada stratejik alimlarida yapar satmamak uzere..
    Demem o ki insan tanir gibi tanimak lazim..
    Yuzde 50 ile temettuye katilmistim.
    Sabah satip gun ici veya aksam sattigimi artirarak yerine koymaya calisiyorum. Dusecegini dusundugum zamanlarda dahi 100 kademelik dususe kadar strateji yapmaya calisiyorum (100 kademe dusecek demiyorum dustugude olmadi degil..)
    Borsada 3 kere batmis ve cikmis biri olarak yaziyorumm.Bu hareketleri temelde mali toplamak icin yapar!! Belki benden daha ii dusunen goren birileride biseyler ekler.. Yazmak piskolojiyede ii geliyor sevgili Yoldaşlarim..

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim görüşüm bu hisse en geç Kasım sonuna kadar bedelsiz, aşırı ucuz olması vs bir nedenle güzel bir hareket yapmazsa ve gelecek sene Silopi vs gibi ekstra bir haber gelmezse güzel trade edenler hariç ızdırap hissesi olabilir. Kasım sonu dememin nedeni 3. çeyrek bilançosundan sonra baz etkisi aleyhimize. Bu hissenin uzun vade değil de orta vade veya trade hissesi olduğu unutulmamalı bence. Kişisel görüşümdür asla YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Benim görüşüm bu hisse en geç Kasım sonuna kadar bedelsiz, aşırı ucuz olması vs bir nedenle güzel bir hareket yapmazsa ve gelecek sene Silopi vs gibi ekstra bir haber gelmezse güzel trade edenler hariç ızdırap hissesi olabilir. Kasım sonu dememin nedeni 3. çeyrek bilançosundan sonra baz etkisi aleyhimize. Bu hissenin uzun vade değil de orta vade veya trade hissesi olduğu unutulmamalı bence. Kişisel görüşümdür asla YTD.
    Aslında dağıtılabilir karın yarısını temettü verse uzun vadeli temettü hissesi olur.Şimdi dağıttığı125 milyon.250 milyon dağıtsa ve sürekli hale getirse hem büyür hem temettü hissesi olarak şanına şan katar.250 milyon da ilk 6 aylık denizcilik karından az.pekala dağıtılabilir.

Sayfa 244/412 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •