Sayfa 300/412 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 3296 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Yazdiklarimdan bu sonuç çıkarmak icn kafanin iyi olması lazım .ne içiyorsanız bırakın kafanız kıyak olmuş .
    Bir daha okuyun. Ben durum tespiti yapıyorum ve taşıyorum halen hisseyi . .
    Borsaya çocuk oyuncağı muamelesi yapmayı bırakın . Gerçekçi olun. .

2. Yazdıklarımin gerçek olduğunu siz de biliyorsunuz . Geri alımdan kalan 39 milyon var mı ?
    Silopi'de 50 milyon dolar kayıp var mı. ?
    Bunlara cevabiniz var mı ?

3. Sayın Memo .kasada nakit de sorunlu bunu da defaaten belirttim doğrudur . kasada nakit yonetim zaafiyetidir . Kkm de para eriyor enflasyona karşı

4. Bu iş kayıkçı kavgasına donmuş,senin dediğin yanlış benim dedigim dogru,ile bir yere varilmaz.Temel beklenti,bedelsiz sermaye arttırımı ve yarın son günü olan 3. çeyrek bilanço
    dur .Bilanco da bir kstakuli çevirmez ise cok iyi sonuç geleceği ortada.Sirketin piyasa değerinin çöp seviyesinde olduğunu cümle alem biliyor.Bunu herkes yazıyor.Sebep Turgut Y.dir.Ancak endeks hergün rekorlar kırarken,iki beklentinin de fiyatlanmayacagini düşünmek abes ile istigaldir.YTD

5. Kimse satmış geri alamamış olamaz gençler fiyata iyi bakın nerden sattı da alamadı yani arkasindan baktiracak bir hareket yapmadı ki... Bu yüzden düşsün diye karalama yapıldığını sanmıyorum. Kötü bilanço olmasın da bekleriz sıkıntı yok...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Teşekkürler haldirhuldur

7. Karalama yapmiyor.
    Kotumser.
    6da satan 6.40tan alamaz
    5.50den satan 6dan alamaz.
    Dussun ister.
    Bunlar isin dogasinda var.
    Hepimiz yasayabiliriz bunu.
    Kadar tahta oyunu yapiyor GSD tabiki herkes tutunamayacak bu tahtada.
     Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Kimse satmış geri alamamış olamaz gençler fiyata iyi bakın nerden sattı da alamadı yani arkasindan baktiracak bir hareket yapmadı ki... Bu yüzden düşsün diye karalama yapıldığını sanmıyorum. Kötü bilanço olmasın da bekleriz sıkıntı yok...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayın Memo arkadaş aslında tam kötümser de değilim . Daha iyi olmalı diyorum
    Neden iyi olmuyora neden arıyorum ve bunu da laf salatası değil gerceklere dayandırmak istiyorum . Ve doğruyu bulayım . Neden sorusuna başka cevabı olan varsa okumak isterim

Sayfa 300/412 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •