Sayfa 208/412 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3296 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Şaka gibi fiyatlara geldik beklentisine göre bende sayin gselman gibi teşekkür ediyorum tahtacı durgut ve ahallisine dün kredi çekip 3.91 dende alimlarimi yaptım 26 Ağustosa kaldi şunun şurası 2 ay var 6 aylık bilanço 19 ağustosta dünkü 3.92 kapanışı ile şirket bölünse vereceği 0.25 kuruş temettü den sonra 3.67 fiyat ile yüzde 122 bölünmeye girsin diyelim 1.50 TL'ye düşüyor fiyatı yeni sermayemizde 1 milyar oluyor ve şirket bu sene 900-1000 milyon kar etse fkmiz 1.5 a düşüyor yani şirket kendini 1.5 senede amorti ediyor meydan burada durgutcum 2 ay daha basta aşağı görelim sonra ne yapacaksın yolum uzun beraber bekleriz herkese bol kazançlar ortaklar değerli yorumlarınız içinde herkese teşekkür ederim

2. Ahh INFO AHScreenshot_20220628-103536_Foreks%20Trader.jpg

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. [QUOTE
    Tek lot malı olmasa da bir daha yazmayacağım demesine rağmen herhangi bir teknik ve temel analiz yapmadan bizi düşecek diye uyaran sevgili kazanıcı 1907 FB li kardeşime de şükranlarımı sunarım[/QUOTE]

Sonunda kinayeli de olsa teşekkür eden bir forumdaş çıktı. Yine yanılgı var ama, temel, teknik analize ihtiyaç olmayan bir grup hisse var borsamızda. Hepsinde de ortak kriter aynı:üçkağıtçı patron, çulsuz çapulcu, anadoluda para dilenen tahtacı ve yanlarında hayal dağıtan çığırtkanlar. Hangi hisse bu kriterdeyse sonuç daha da kötüsü olmuştur, daha da olacaktır bu kadar net.

Şirket rezil olur, tahtacı çay parasını çıkarır mutlu olur, patron bıyık altından güler, yatırımcısı küfreder, zaman akıp gider, hayat devam eder kısaca.

En basit çulsuz çapulcu taktiği “tuzlu” videolar dolaştırıp, milyon lot milyon lot satan çapulculara da hala parasını emanet edenler olur her nasılsa daha da içler acısı olan. Dünyanın neresinde olsa işlem yetkisi elinden alınır böylelerinin ama. Durun bakalım belki.

SPK’nın şikayet merci olduğunu da unutturmaya uğraşırlar buralarda gaz verip, gaz alıp.

Bizde aldatan eşi vurmayı düşünür millet, avrupada bütün malını almayı.

Syg.
    Son düzenleme : winner1907; 28-06-2022 saat: 11:58.

4.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    [QUOTE
    Tek lot malı olmasa da bir daha yazmayacağım demesine rağmen herhangi bir teknik ve temel analiz yapmadan bizi düşecek diye uyaran sevgili kazanıcı 1907 FB li kardeşime de şükranlarımı sunarım
    Sonunda kinayeli de olsa teşekkür eden bir forumdaş çıktı. Yine yanılgı var ama, temel, teknik analize ihtiyaç olmayan bir grup hisse var borsamızda. Hepsinde de ortak kriter aynı:üçkağıtçı patron, çulsuz çapulcu, anadoluda para dilenen tahtacı ve yanlarında hayal dağıtan çığırtkanlar. Hangi hisse bu kriterdeyse sonuç daha da kötüsü olmuştur, daha da olacaktır bu kadar net.

Şirket rezil olur, tahtacı çay parasını çıkarır mutlu olur, patron bıyık altından güler, yatırımcısı küfreder, zaman akıp gider, hayat devam eder kısaca.

En basit çulsuz çapulcu taktiği “tuzlu” videolar dolaştırıp, milyon lot milyon lot satan çapulculara da hala parasını emanet edenler olur her nasılsa daha da içler acısı olan. Dünyanın neresinde olsa işlem yetkisi elinden alınır böylelerinin ama. Durun bakalım belki.

SPK’nın şikayet merci olduğunu da unutturmaya uğraşırlar buralarda gaz verip, gaz alıp.

Bizde aldatan eşi vurmayı düşünür millet, avrupada bütün malını almayı.

Syg.[/QUOTE]

Haaa yazmayacağım diyor gene gelip yorum yapıyor. Çok enteresan vaka ya.

5. Yazdığım gibi.

6. Bazı şeyleri görüyorum ama yazıp yazmamakta kararsız kalıyorum. Mesela dün hissenin düşüşü neredeyse dolardaki düşüş kadar oldu ama yurt dışı kuru yük hisseleri (benim bildiğim kadarıyla bize en benzer olan sadece Supramax gemileri olan Egle) düşüş sonrası yükseliş tepkisi vermişti. Bundan önce de yurt dışı kuru yük hisseleri düşüşte iken onlara ayak uydurmuştuk ama doların artışına ayak uydurmamıştık. Bugün dolar, borsa hatta yatırımcısını 8 aydır süründüren Gsdde artı ama Gsdho’da daha açılıştan baskı var. Gsdho hakkında temel analiz ile ilgili fikirlerim değişmese de beni en çok yoran hisse olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle saldım artık, kendi adıma dönüşü görmeden asla pozisyon artırmam ve portföyde ağırlığı %20-25’i geçmesi riskli demeye devam ediyorum. Kişisel görüşümdür asla YTD.

https://www.nasdaq.com/market-activi...alyst-research
    Son düzenleme : meteor78; 28-06-2022 saat: 13:10.

7. Yukarıdaki bağlantı arada saçmalayabiliyor. Bu nedenle ekran resimlerini de atayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    "Su gibi olmalısın. Kırılmamak için bükül, düz olmak için eğril, dolmak için boşal, parçalan ki yenilen." Lao Tzu

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    "Su gibi olmalısın. Kırılmamak için bükül, düz olmak için eğril, dolmak için boşal, parçalan ki yenilen." Lao Tzu

Sayfa 208/412 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •