Sayfa 629/1019 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Ben de dun girdim cok kere yazıldı ama emin olmak istiyorum. Oran 22. 25e cikarsa vade oncesi satışta hazine bonosu gibi 25ten mi iskonto yapılacak. Ya da oran dusuk oldugu icin satamama durumu olur mu acaba. Bir de tek vade vardi dun o da 84. Tesekkur ederim simdiden

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha önce arkadaşlar da cevaplamis ama ben de bildigimi yazayım.
    Oran yükselirse elimizdekini satip yuksek oranli bonoyu alıyoruz. Faizinde kesinti olmuyor zaten net günlük veriyor.
    Oran düşerse elimizdeki bonoyu satmazsak yuksek orandan devam ediyoruz.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    83 gun var. Biraz daha denerim. 22den aldım faiz 25 olursa ve vadeyi beklemeden satarsam deger kaybı oluyor mu onu sormuştum. 22den mi 25ten mi satiyorum..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam bunun en önemli özelliği günlük işleyen bir bono olması zaten. Vadeyi beklemek gibi bir şey yok bunda. Verdiği vade, siz o vadeye kadar bozmadığınızda günlük olarak o orandan faiz almaya devam edeceksiniz demektir.

3.  Alıntı Originally Posted by altınyıldız Yazıyı Oku
    Bilgi talebi:
    Geçen sene Mart ayında faiz oranlarını araştırırken bu sayfada
    Odea bankta 1 yıl ve üzeri vadeli mevduata % 20 oran olduğunu okudum
    ve ben de vadesi dolan mevduatımı başka bir bankadan
    25 martta Odea banka ( birkaç milyon üzeri birikimimi) % 20 oran ile 400 gün vadeli olarak aktardım.
    Netice: geçenlerde enflasyon oranı artışından dolayı banka müdürünü aradığımda
    benim hesabımın enflasyon endeksli olmadığını, düz normal mevduat % 20 oran olduğunu söyledi
    25 martta enflasyon endekli 19.25 idi, biz sizinkini %20 olan düz orandan bağladık diyor.
    Enflasyon endekslinin sözleşmesi de farklı diyorlar.
    İşin açığı o dönemki sağlık sıkıntılarından dolayı ne imzaladım hatırlamıyorum.
    forumdaki sohbet arşivime baktığımda o tarihte buradaki arkadaşların hepsinin aynı tarihte
    % 20 enflasyon endeksli bağladığını gördüm.
    Banka 25 martta enflasyon endekslide kesinlikle 19.25 oranı vardı
    sizinki düz 20 normal mevduat diyor
    Hülasa; durum bu. Bu konuda yapılabilecek bir şey var mıdır.
    Sizinle muhatap olan müşteri temsilcinizden hesap açılışı için yaptığınız başvuru formunu göndermesini isteyin. Pdf olarak gönderecektir. Orada bakın bakalım ne olarak açılmış hesap. Benim formun başlığı "ENFLASYON ENDEKSLİ DEĞİŞKEN FAİZLİ MEVDUAT HESABI BAŞVURU FORMU" şeklinde geçiyor mesela.

4.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Sizinle muhatap olan müşteri temsilcinizden hesap açılışı için yaptığınız başvuru formunu göndermesini isteyin. Pdf olarak gönderecektir. Orada bakın bakalım ne olarak açılmış hesap. Benim formun başlığı "ENFLASYON ENDEKSLİ DEĞİŞKEN FAİZLİ MEVDUAT HESABI BAŞVURU FORMU" şeklinde geçiyor mesela.
    Aynen hocam benim sözleşmemde de aynısı yazıyor.Eve geçince kontrol ederim yine sanırım 4 sayfa.Vade başlangıç-vade bitiş tarihi bağlanan para miktarı yazıyor.İç sayfalarda ise ara ödemeli enflasyon mevduat hesabı ve özellikleri ara ödemesiz 1 yıl enflasyona endeksli mevduat hesabı ve özellikleri gibi bilgiler var.

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Aynen hocam benim sözleşmemde de aynısı yazıyor.Eve geçince kontrol ederim yine sanırım 4 sayfa.Vade başlangıç-vade bitiş tarihi bağlanan para miktarı yazıyor.İç sayfalarda ise ara ödemeli enflasyon mevduat hesabı ve özellikleri ara ödemesiz 1 yıl enflasyona endeksli mevduat hesabı ve özellikleri gibi bilgiler var.
    Evet üstat, bendekiyle aynı form.

6.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hesap detayları 2. sayfada. C. HESABA AİT DETAYLAR şeklinde geçiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by altınyıldız Yazıyı Oku
    Bilgi talebi:
    Geçen sene Mart ayında faiz oranlarını araştırırken bu sayfada
    Odea bankta 1 yıl ve üzeri vadeli mevduata % 20 oran olduğunu okudum
    ve ben de vadesi dolan mevduatımı başka bir bankadan
    25 martta Odea banka ( birkaç milyon üzeri birikimimi) % 20 oran ile 400 gün vadeli olarak aktardım.
    Netice: geçenlerde enflasyon oranı artışından dolayı banka müdürünü aradığımda
    benim hesabımın enflasyon endeksli olmadığını, düz normal mevduat % 20 oran olduğunu söyledi
    25 martta enflasyon endekli 19.25 idi, biz sizinkini %20 olan düz orandan bağladık diyor.
    Enflasyon endekslinin sözleşmesi de farklı diyorlar.
    İşin açığı o dönemki sağlık sıkıntılarından dolayı ne imzaladım hatırlamıyorum.
    forumdaki sohbet arşivime baktığımda o tarihte buradaki arkadaşların hepsinin aynı tarihte
    % 20 enflasyon endeksli bağladığını gördüm.
    Banka 25 martta enflasyon endekslide kesinlikle 19.25 oranı vardı
    sizinki düz 20 normal mevduat diyor
    Hülasa; durum bu. Bu konuda yapılabilecek bir şey var mıdır.
    enflasyona endeksli olsaydı %50 faiz alırdınız
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 629/1019 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •