Sayfa 239/1019 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Bu ay enflasyon cok yüksek çıkacak faizlerin buralarda surunmesi saçma olur . enflasyon kadar faiz ustune kur farki muazzam olur .

2. SAHOL viop fiyatı spotun altına düşmüştü, açtığım arbitraj işlemlerini kapattım

3. Saat 14 de dağ fare doğuracak.

4. Bende kapatayimmi sn yuji Garan spotun altına düştüyse
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    SAHOL viop fiyatı spotun altına düşmüştü, açtığım arbitraj işlemlerini kapattım
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Elinde dolar tutanın olduğu kadar bu ülkenin parasına yatırım yapanın da benim gibi 10 yıllık arabamızı değiştirmeye hakkımız yok mu?

Şu an ne iphone alabiliyoruz, ne de aracı değiştirebiliyoruz...

Satın alma gücünden değil belki...

Ancak yabancıların bile tutarsız bulduğu gibi TL nin ADİL DEĞERİ 9 larda olmalı...

Gerisi (kasayı boşalttıklarından ölümüne ihracat için yapay olarak oluşturdukları) köpük...

BU köpük nedeniyle TR de herşeyin, tüm mal ve hizmetlerin fiyatı ikiye katlandı...

Ben neden daha 4-5 ay önce migrostan 52 TL ye aldığım sıvı yağa 150 TL vermek zorundayım...
    Dolar 9 olursa asgari ücret 472 dolara çıkıyor geçen sene bu rakam 384 dolardı. Dolayısıla ihracata dayalı sisteme başlayamadan bitirmiş oluyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. En çok da Türklük, milleyetçilik sömürüsü ile çıkar, makam elde etmek için yalakalık yapan, cahil halkı kandıran, sömürenlere kızıyorum.

Vatandaşa Türklerin üstünlüklerinden, gurur duyulması gerektiğini vs. pompalarlar, sonra bir almanın , ABD linin sadece bir asgari ücretinin bir kısmı ile alabilecekleri telefonu ulaşılmaz meta şeklinde algı yayarlar. (Sn Lukas sizin için yazmıyorum)

Yahu elin alamanında çalışan asgari ücretli bizim bir ömür boyu çalışarak alabildiğimiz araçları 3-5 ayda nasıl alabiliyor diye sorgulama yok.

58 yıllık ömrüm hep (milliyetçi-dinci) hükümetlerin kemer sıkma önlemleri ile geçti...

Onlarca yılda ir kaç baraj, bir kaç bin km. otoyol yapmışlar, tüm pazarladıkalrı bu...

Bir uzakdoğuya bakın. 1950 lerde bizde kat be kat fakir olan ülkelerin karayolarının yüzde 90 ı otoyol, hızlı tren olmuş.

Madem biz üstünüz de neden hint fakiri gibi yaşamaya mecburuz diye soran yok.

İşleri güçleri SANAL dış güçler...

Halkın zor koşularla verdiği vergileri silaha, savaşa para yatırmak, yakın akrabalarına torpil yaparak kamuya işe sokmak, halk isyan etmesin diye iç güvenliğe dünya standartların üstünde bütçe ayırmak, düşüncesini ifade edenin boğazına çökmek, fabrikadan çıkmış gibi-kaderine isyan etmeyecek nesilleri yetiştirmek için at gözlüğü MEB müfredatları hazırlamak, köle ücreti ile çalışılsın diye sendika gibi tüm örgütlemeleri yasaklamak ....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Dolar 9 olursa asgari ücret 472 dolara çıkıyor geçen sene bu rakam 384 dolardı. Dolayısıla ihracata dayalı sisteme başlayamadan bitirmiş oluyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yanlız unutulmaması gereken bir şey var.

Dolar hükümet 18 e çıkardı.

Halk 12 ye indirdi...

Nasıl mı?

Herkes TL mevduatları çekip dolara döndüğünden onlar İSTEMEDİKLERİ HALDE sadece bu durumu açıklamak zorunda kaldılar...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 239/1019 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •