Sayfa 375/1019 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    bugünkü oranlar

vakıf %25 90 gün , bir miktar bağlantı
    aktif %24 , yarın daha yüksek oran olacağını söylediler
    akbank % 22.2
    yarın 27 oranlar olabilir , belki daha fazlası
    YTD
    Vakifta öyle bir oran yok.

2.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Vakifta öyle bir oran yok.
    saat 14:00 gibi sorduğumda da bana yok dediler , ama akbank 22,20 veriyor parayı çıkartacağım deyince , hazineyi arayıp dönüş yaptığında dediğim oranı teklif ettiler .
    sizlere tavsiyem yarın biraz tatlı sert konuşmanız , gerekirse parayı çıkartacağınızı söyleyin
    işlemi vakıfbank adana özel bankacılıkta yaptım ,

NOT yarın daha yüksek oran verdiklerini öğrenebilirsem mevduatı bozup tekrar yüksekten bağlarım
    anlayacağınız 25 oranın çok ta yüksek olmadığını söylüyor Twitter da bazı finansçılar
    bu faiz oranı için yarın son şansımız olabilir ( bilanço makyajlaması )
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    saat 14:00 gibi sorduğumda da bana yok dediler , ama akbank 22,20 veriyor parayı çıkartacağım deyince , hazineyi arayıp dönüş yaptığında dediğim oranı teklif ettiler .
    sizlere tavsiyem yarın biraz tatlı sert konuşmanız , gerekirse parayı çıkartacağınızı söyleyin

NOT yarın daha yüksek oran verdiklerini öğrenebilirsem mevduatı bozup tekrar yüksekten bağlarım
    anlayacağınız 25 oranın çok ta yüksek olmadığını söylüyor Twitter da bazı finansçılar
    YTD
    Bugün iyi pazarlıkla oranların %26'ya kadar çıktığını birkaç twitter hesabından okudum.
    Yarın pazarlık sonucunu gün içinde erkenden yazabilirseniz bizim de pazarlık şansımız artar.Bir de yarın mı Cuma mı daha iyi oran alırız?
    26 bekliyoruz sizden iyi çalışmalar..

4.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku

YTD
    arda2727 yazıyor olmasa şüpheyle yaklasirdim ama takip ettiğim kadarıyla uzun zamandır yuksek miktar bağlayan arkadaşlardan kendisi.

Yalniz su son kismi anlayamadım:
    ".... anlayacağınız 25 oranın çok ta yüksek olmadığını söylüyor Twitter da bazı finansçılar
    bu faiz oranı için yarın son şansımız olabilir..."

25 oran yuksek mi değil mi? (...yuksek olmadigini söylüyor...)

Yarin niye son firsat?

5. Bugün benide ing aradı. 32 günlük %26.45 oran verdi. Meblağ yüksek tabi. Ben bu defa risk alıcam dedim. Tamamını 5 hisseye bölüp borsaya aktardım. Şimdilik gün sonu totalde %+0.82 Uzun vade zaten kayıp olmaz. Başlarım faizine mevduatına. Yıllarca erittik zaten. Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Bugün benide ing aradı. 32 günlük %26.45 oran verdi. Meblağ yüksek tabi. Ben bu defa risk alıcam dedim. Tamamını 5 hisseye bölüp borsaya aktardım. Şimdilik gün sonu totalde %+0.82 Uzun vade zaten kayıp olmaz. Başlarım faizine mevduatına. Yıllarca erittik zaten. Saygılar
    Şu ana kadar en yüksek oran bu..
    Başka bankalardan oran alabildiniz mi sayın Zeytinci?

7.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Bugün benide ing aradı. 32 günlük %26.45 oran verdi. Meblağ yüksek tabi. Ben bu defa risk alıcam dedim. Tamamını 5 hisseye bölüp borsaya aktardım. Şimdilik gün sonu totalde %+0.82 Uzun vade zaten kayıp olmaz. Başlarım faizine mevduatına. Yıllarca erittik zaten. Saygılar
    meblağ ne kadar hocam
    1M+
    5M+
    10M+
    şeklinde yuvarlak birşey söyleyebilirseniz güzel olur

8.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    bugünkü oranlar

vakıf %25 90 gün , bir miktar bağlantı
    aktif %24 , yarın daha yüksek oran olacağını söylediler
    akbank % 22.2
    yarın 27 oranlar olabilir , belki daha fazlası
    YTD