Sayfa 212/503 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

boş hikaye yazma !keşke muratın adamısın zaten

elinde 1 lot hisse olmadan nasıl mutsuz insan oluyorsun ? ayıp be
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    hıcbır dayanagı olmayan ıddeaların, Allah akıl versın.. keske muratın adamı olsaydım.. bu kadar uykusuz ve zor durumda olmazdım. işlerım kotu gıdıp, mutsuz bır ınsan olmazdımm

2. neyse kalın saglıcak ıle,, sende kendıne ıyı bak hayek.. hep demısımdır zekı adamsın.

patronun burdan oraya geçirdi ya seni ! acil kiler tarafını proveke et dedi

geldin görevini yaptın

yatacak yeriniz yok
    sen onu bırakta sen ve arkadaslarının kıler dekı operasyonu ne kadar surecek ?

yatacak yerin yok senin !
    söyle 1 lot yok ona
    neyse kalın saglıcak ıle,, sende kendıne ıyı bak hayek.. hep demısımdır zekı adamsın.

5. Yav şu adama yazmayayım diyorum dayanamayıp yazıyorum ya bende suçluyum..
    Şaholiii..
    Birde sana iyi niyetle sağlığına dikkat et diyorum..
    Bu rta nın en büyük düşmanı Şaholidir..
    Sayfada her satırda serzeniş..batış..hüsran..şikayet..yazarak yatırımcıyı kendi ruhsal bulanımına çekiyor..
    Ben GÜLERDE 2,16 dibini yakaladım burasi dip dedim..oraran 3,20 lere gitti..Ama sen dışarıdan aval aval baktın..
    Sen kalkıpta 3,10 lardan hisseye dalarsan böyle millete sallarsın..
    BORSAYI BİLMEDEN HER YERDEN ATLIYORSUN..
    Artık kendi yazını bile alıntılayan hissede paranında yaninda SAĞLIĞINIDA BOZAN ŞAHOLİ INŞAALLAH ŞİFA BULURSUN..
    Buradan bilinçli herkesi kaçırıyorsun...
    Toplantian sonra MURAT PATRONU ÖVEN BIRÇOK YAZIN VAR VE GİDİP HİSSE ALDIĞINI CÜMLE ALEME DUYURDUN..
    Asıl spekilasyonu sen yapıyorsun..
    Bütün dünyan icine saplandığın hisseler olmuş..
    Bilemiyorum 15 yaşında ergen gibi davraniyorsun..
    Hiç kimse seni eleştiremez çünkü hemen boş boş sayfalarca karşı yazı yazıyorsun..
    Investte bende gordüm HAYEK NİCKİ ALIP YUZLERCE YAZI YAZMAN VE BUNU İTİRAF ETMEN SENİN NE KADAR KÖTÜ NİYETLİ PSİKOLOJİK VAKA OLDUĞUNU ANLAMAMA SEBEP OLDU..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Enka bu yıl içinde ikinci tenettuyu veriyor

Tttak 20 TL temettü dağıtacak

Birçok şirket temettü açıkladı

Ve birçok şirket ise kendi hissesini geri almaya devam ediyor

Yatırımcı nakite sıkışıp hisseyi satmasın diye nakit temettü ile yatırımcının nefes alması sağlanıyor

Hisse geri alımı ile hissenin düşmesi engelleniyor

Enflasyon %100 artarken ,RTA %50 gevşedi.

RTA yeniden değerleme yapmalı yılsonu bilançosunda. Yeniden fabrikayı kursa, arsa değeri , taşınmaz değeri, makine ekipman değeri ne olurdu?

En az 1 milyar lira defter değerine ulaştık aslında , şirketin büyümesi ve enflasyon artışı nedeniyle. Sadece Özkaynak yöntemiyle yapılan iştirak yatırımımız 114 den 200 milyona çıkmiş olması gerek en az .alacaklarımız ve stoklarımız toplamda 250 milyon lira oldu. Kredi borcumuz ise 45 milyon lira

Reelde işler yolunda

Hisse bazında biraz daha zamana ihtiyaç var

Tahtada ki keneler şizofren oldu

Hissede ki gruplar telef olurken, aracı kurum tetikçisi yuzdelikci dealer müsveddeleri ... Alayına zarar ziyan yazdıran akıl , elbette temizlik bitince , hisseyi hak ettigidegere ulasturscak yoğun baskıyı kaldıracaktır.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

7. O güzel spekler o güzel atlara binip klgyo gittiler ! Forumun sessizine, hissenin lanetine kaldık.

8. Herkes birbirini spk diye suçluyor..

Aslında her birey kendi fikrini deklare ediyor.

Spek yazmaz... Uygular.

Sök oara gücü demektir. 100 milyon lira demektir. Boş vaktini gider alemlerde geçirir. Forumda geçirmez.

Hisse kötü performans sergileyin ve catacak yer arayıp kırmayın birbirinizi. Ufak gruplar elbette vardır her tahtada. Onlarda yön tayin edemez zaten.

Eminsen hisseden, yatar bekkersin tekkeyi, çorbayı içersin.

Et geç her mal ederine kavuşur. Herşey aslına rücu eder
    Aslı 10 ise 20 olur, 100 ise 100 olur. Ortası olmaz

Naçizane görüşüm, hacim daralinca hisse de satış bitti anlamına gelir.

Cuma günü anten düşerken kim aldı bizi ?
    Angen bilançosu makyajlı...
    Farkına varan bizim hisseye geçer

Bizim bilanço reel...fakat Tahtamiz reel değil.

Eninde sonunda her tahta, bilançoya biad eder

Corona bitti lakin testler bitmeyecek....

Allah korusun yeni Bir pandemide herjesin direnci kırılır ve tüm dünya da kargasa çıkar. Artık bundan sonra hayat pandemi diye manşetler atılır.

Öyle birşey olmaması için, teşhis ve karantina hep olacak.

Çok şükür cirina baskısından kurtulduk. Bitti işte, satan satıp kaçtı tahtadan. Has adamlar kaldı hissede. Satmayan kemik yatırımcı kaldı hissede.

Bu seviyeden kim gelirse gelsin, boş kademeleri alır ... Satış ggörmez tahta 24 seviyesine kadar , 26 asilirsa da hoop 30.50

30.50 den sonra 43.50 bomboş...

Hissemizin tıkanmasını bekledigim yer , eski zirvesi.

Çift teoemi yoksa çift dip mi olur orada göreceğiz.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 212/503 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •