Sayfa 412/503 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by ELSABR Yazıyı Oku
    Borsada daima uzun vade bekleyen kazanır deee..

Trade eden para kazanır. bekleyen zengin olur dersende belki kurtarabilirisin.

Yada şuna ikna ett. Büyükler san bana yedirmez.

Sen verirsin tam kağıt tavan tavan gider, arkasından bakarsın. Bu işler hep öyledir. o yüzden temkinli ol falan dee)))
    Başıma 4 kez geldi

Bosch fren
    Ford oto
    Konya cimento
    İş Bankası kurucu hisse

İyi tespit yaparım. Fakat uzun süre veklemek yirunca hep sattım

Bu sefer kararlıyım

Bekleyeceğim

İnşaallah doğru hissede bekliyorum..aksi halde bu sefer de boşa beklemis olacağım

Ya nasip
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Eyt hayrlı olsun

Borsaya baya bı para girişi olur emekli tazminatı alanlardan

Ucuz hisse kaldı mı ki ? ))
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Peki patronların ve firmaların tazminat için lazım olan para sebebiyle hisse çıkışları ne olacak ?

600 çalısanlı bizim firma mesela 37m TL ödeyecek ortalama 165 kişiye ?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Galiba Tüm kısıtlamaları içeren bi ceza verilsin istiyorlar. AMaçları neyse artık
    Kimse tuşa tesadüfen fln basmadı, tahtacı da basmadı ama tahtacı kağıdı serbest bıraktı, kademelri boşalttı, kendi haline bıraktı, adamın biride stop oldu, elindeki tüm malı serbest satış girdi, ve fiyat tabana yakın oldu, spk kimseye bu kdar mal için hesap sormaz, ama bu kadar marj olan tahatayıda es geçmez, ha tahtacı bunun olmasını istiyordu, aksi olsa başı boş bırakmazdı. Bakalım ay kapanışı nasıl olacak. Ben hala aynı yerdeyim ben teknik analize inanırım, şubat akapnış fiyatına bakalım derim. Aynı olan kağıtların hepsinde aynı beklenti içindeyim, vakfn vkfyo kutpo isgsy qnbfb hubvc raysg bunların hepsindeki yapı aynı yapı. Er yada geç hepsi endeks fiyatına geleceklerdir. Yani hepsi zirve aşımı ve katlama yapacakalr. Yaşayıp göreceğiz.
    Daha öncede dedim tahtada yeterli mal toplandıysa, ki bence sona gelindi, bir tek habere bakar.
    Hatta haber bile olmasa olur bakın örnek güler tahtası 2 ayda %300 den fazla gitmiş.
    Ve son olarak hiç bir tahta sahipsiz değildir.

5. Sıradan bir spek veya patron tahtası ise evet .

Muhakkak ederine gelir , zirvesini görür, ne bilim dolar bazında olur vs düzelir er yada geç .

Ama bu adam bambaşka , unutun tüm bildiklerinizi , borsa cambazı kendisi , birde açlık
    var kendisinde ekle üstüne, acımasız ve piyasa dolandırıcılık unvanıda aldımı , yok öyle yağma diyen tiplerden.

2 kere düşünün yazarken bence...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Siz hasan peker ile tanışmamışsınız ellam. Adam spk bahşişini her daim önden öder. Her iyi haberinde kağıdı %7 düşer, taaaki teknik al verene kdr, teknik al verince pekgy bile 3 e 4 e katlar. Buda katlar, sanki patronun malı yokmu, resmi yoksa gayrı resmi de mi yok, sırayla hepsinden kazanıyor işte, elbet sıra bunada gelir.

7. Milano 'ya inen Çin uçağının yarışı covid19 çıkınca, Japonya ve ABD Çin 'den gelen uçaklarda Corona testi istedi.

Çin demek ki havalimanında artık test yapmıyor, virüsü yaymak istiyor tüm Dünya 'ya

8. https://www.cdc.gov/media/releases/2...VID-china.html

Resmi olarak ABD , Çin den gelen uçaklardan korona testi istiyor

Sayfa 412/503 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •