Sayfa 218/503 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Hedefim 240 TL

Düşe kalka bir şekilde
    O zaman ufak bir hesapla torunumuzun torununa kadar devam yani nerden baksan 47 sene var benim yaş 47

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Hedefim 240 TL

Düşe kalka bir şekilde
    sayın külyutarı destekliyorum bencede düşmeden kalkar gider.YTD

3. 15.33 e değse baride rahatlasa
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    O zaman ufak bir hesapla torunumuzun torununa kadar devam yani nerden baksan 47 sene var benim yaş 47

Bu kafa ile iflas etmezse , onun kepi diğerine misali ayak bacak oyunları ile, en geç İlk torun anne karnında iken bu iş olur gibime geliyor
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    Aklıma gelmişken arkadaşlar her dönem niye son güne bırakır bilançosunu. Aslında burdan bile birşeyler anlaşılıyor. Yani milyar dolar ciro yapanlar açıklıyor. Altı üstü 300-500 milyon son gün. Eğer Tüpraş falan bu dolandırıcının olsa 3 aylık bilançosu yıl bitince yıllık bilancoyu 3 sene sonra açıklar. Adam her fırsatı kullanıyor. Düşünsenize herkese TLF satan Apple in bunun olduğunu ne yapar eder zarar gösterirdi. ARGE derdi Ukrayna derdi petrol arttı derdi mülteci enflasyon vs. yani neyse

Ek süre istermi acaba ))

Olur mu olur yani

Aracı kurumu olan patron bı bilançoyu hesaplara adı misali

Bağımsız denetim şirketinin bilanço hakkında cekincesi olacak mı , onu merak ediyorum şu anda

Alacaklar tahsil edildi mi, o da ayrı bir durum

Yurtdışı satışlar ne alemde? Satabildi mi malzeme
    Yeniden değerleme yaptıracak mi enflasyon nedeniyle
    Bu bilanço dan kaç lira borç vereceğiz A1 kapitale.

Temettü verir mi yoksa parayı aktarır mi diğer şirketlere

Sermaye bedelsiz artırım mi yakar yoksa tahsisli deyip bu fiyattan tek başına hisseyi kendimi bedelli alır beleşe

4.9 milyon lot birsaya kote ettirdiği hissemizi ne film çevirmek için kullanacak

Fırıldak şirketler Grubu sunar
    Coming soon

6. Her ay az az alıyorum 10 aydır

Her aldığından zarar ettim. ))

Bugün 15.80 den az birşey aldım. O bike zarar etti

Birgün de aldığından kar etmedi

Demek ki ben almayı bilmiyorum yada zamanlama yanlış. Yahutta yanlış hisseyi biriktiriyorum

İzleyelim girelim.

Karada kürek çekiyoruz şu anda

7. Sadece bu değil ki ! Murat guler in sahp olduğu tüm hisseler de yatırımcılar kan ağlıyor, herkes beddua okuyor. Bakın bu forum beddua dolu, guler sayfası beddua dolu.. nasıl insan bunlar.. hesapsız kitapsız..

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    adam sabah kalkıyor hayek, akşam yatıyor hayek ! adam investingte benim nickimi almış yüzlerce yazı yazmış
    polemik normal değil mi ?
    Eğer dediğiniz gibi investingde nick alınmışsa çok büyük edepsizlik.. Çok daha ağırlarını haketmiş..
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 218/503 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •