Sayfa 120/1002 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Ekran goruntusu alabilir miyiz, bizim ekranlar da ole bisi yok
    Investing.jpg

Gerçi en yüksek 11 diyor.

2.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Haddime değil tabi ama sizi fazla panik ve stresli görüyorum. Böyle bir ruh hali, zincirleme yanlış kararlara yol açıyor, kendimden biliyorum; biraz daha sakin olmalısınız. Bakın şimdi 11,55'e geldi dolar.
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Cuma saat 15.30 kur 11.7489 idi Dostum bu kadar panik ile yatirim senin sagligin icin iyi olmayabilir, dikkat et en onemli olan saglik tir unutmayalim

saygilarimla
    Doğru diyorsunuz, elimde çeşit çok olunca, bir de hepsi zararda olunca hangisini ne yapacağını şaşırıyor insan, düştükçe alım mı yapayım, buradan satıp gelirse alttan mı alayım, yoksa sadece bekleyeyim mi karar veremedim, bir de merkez kur çıktı başımıza, bu arada çeşit çok olunca hiç bir işe yaramıyormuş onu da anlamış oldum.

abd borsa ları bu hafta hangi gün acık ?

4.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Benim bildiğim full açık bu hafta.
    Gelecek ayın 17'sinde tatil olacak sadece.

http://www.nasd**trader.com/trader.aspx?id=calendar

"*"lı yerlere "a" ve "q yazarsınız

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Cuma saat 15.30 kur 11.7489 idi Dostum bu kadar panik ile yatirim senin sagligin icin iyi olmayabilir, dikkat et en onemli olan saglik tir unutmayalim

saygilarimla
    Yalnız gözden kaçırmamamız gereken br konu da şu. Biz son zamanlarda dolar kuru düşüş ya da çıkışına göre yabancı fonların değer kazanacağı veya kaybedeceğine odaklanıyoruz. Bu arada Abd piyasasında Nast** ve Dow grafiklerine bir göz attım. Direnç seviyelerine gelmış ya da gelmek üzere diyelim. Ki; bundan önceki hareketinde en zirve noktasına gelmiş. Bir miktar düşmüş ve sonra zirveyi tekrar test etmiş ve sonrasında yaklaşık 1000 puanlık bir düşüş yaşamış ve yönünü yukaru çevirmiş. Şimdi dow 35.950 ile yine zirvede. Yani çok dikkat edilmesi gereken yerlerde. ABD de 2022 de üç faiz artışı var. Bu borsalar için olumsuz bir durum. Kısaca gözler bir yandan da oralarda olmalı.

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Buradan takip edebilirsiniz

https://www.garantibbvayatirim.com.t...-yil-tatilleri

noel den sonraki hafta ,acılısları yukarı dogru olur sanırım. cıkılacaksa o zaman degerlendirilebilir ,sizce nasıl olur ?

8. tefasta fiyat oluşmuş lakin banka hesabıma yansımamış .ne zaman düzelir bi işlem .tşkler

Sayfa 120/1002 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •