Sayfa 725/1002 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    rpd tamamda 7 rakamı ne oluyor ?
    rpg-7 roketatar: ) askerliğini doğuda yapanlar bilir onu sadece ya: ) farklı bi fon felan değil kafa karışıklığı yaratmayalım. kastettiğim dededen kalma rpd işte. endeks yukarı döndü gibi haftaya iyi olur inşallah.

Evet sirketleri biliyorum orta dogu cografyasindaki buyuk sirketler bankalar vb. ancak ben excel e cekip degerlerini ekrandan takip etmek istemistim, neyse zaten TL ile de alamadik belki USD ile deneyip alirim ..

Alıntı Originally Posted by SNOOPY Yazıyı Oku
    Bu sayfada içerdiği şirketler var. https://www.spglobal.com/spdji/en/in...-shariah/#data
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

RPD de yeni alimlar yaptim bende dostuma...

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    rpd-7 roketatarımızı aldık bakalım..ben aldım diye tarihi çakılış yaşamazsa hiçbirşey bilmiyorum. rpd taşıyan arkadaşlar saat 1'e kadar sattı sattı: )))

Birde ufak oranda RTH talep ettim RTP yaninda ama nedense RTH da pay yeterli degilmis talebe karsilik bulamadik...

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    rpg-7 roketatar: ) askerliğini doğuda yapanlar bilir onu sadece ya: ) farklı bi fon felan değil kafa karışıklığı yaratmayalım. kastettiğim dededen kalma rpd işte. endeks yukarı döndü gibi haftaya iyi olur inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Birde ufak oranda RTH talep ettim RTP yaninda ama nedense RTH da pay yeterli degilmis talebe karsilik bulamadik...
    belki almamanız iyi olmuştur RTH bana tehlikeli gözüktü. hem yeni fon hem hergün eşit %3.3 kazanç türev araçlarla mümkün değil. mutlaka yasal bir yöntemleri vardır ama geri düşmeyeceğine garantileri yoktur herhalde serbest fon olması garantili getiri anlamına gelmiyor. aynı hızda geri gelirse can yakar.

6.  Alıntı Originally Posted by Sağsalim Yazıyı Oku
    evet yapıkredi 1.25m için verdi 3 ay
    ykbnk 1 m uzerine %30 yillik mevduat faizi verdi degil mi 3 aylik ? Ona gore yarin gidip pazarlik edecegim ykbnk ile

Akbnk 35 gune kadar yillik mevduat faizini %30 yapmis.

Fibabank yari kkm , yari kiraz hesap yapilirsa %32 veriyormus.

Ayrintilar yarin belli olur herhalde. Mevduat basliginda okuduklarim bunlar.

Mevduatta stopaj bile odesek , bizim ppf ler geri kalirlar buyuk ihtimal.

7. faizi bitirecez diye çıktıkları yola bak, %32'ler konuşuluyor. böyle faiz en son 90'larda vardı. faizlerle enflasyon arasındaki makas böyle daralmaya devam ederse döviz ve borsanın ciddi yükselişler yapması zor..

8.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    ykbnk 1 m uzerine %30 yillik mevduat faizi verdi degil mi 3 aylik ? Ona gore yarin gidip pazarlik edecegim ykbnk ile

Akbnk 35 gune kadar yillik mevduat faizini %30 yapmis.

Fibabank yari kkm , yari kiraz hesap yapilirsa %32 veriyormus.

Ayrintilar yarin belli olur herhalde. Mevduat basliginda okuduklarim bunlar.

Mevduatta stopaj bile odesek , bizim ppf ler geri kalirlar buyuk ihtimal.
    eğer %32 alabilirseniz sadece ppf'leri değil favori güvenli limanlar PPZ, NZH, OSD, NJR, MKP hepsini yenmiş oluyorsunuz.

Sayfa 725/1002 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •