Sayfa 674/1002 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Bence de olmayacak. Sayın yöneticiler, tutmayın küçük enişteyi lütfen. Küfür etmek istiyormuş.

Eleman bizim burda fon portfoy firmalarinin pazarlama elemani oldugumuzu filan saniyo, talep ediyor arastirmayi bize yaptirip ona sunmamizi istiyor..

Benzeri isleri bir dusunun aklinizdan, su olsun bu olsun eve servis olsun... anlasilmis olmali

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    aldığı rumuza bak , 10 tane fon yazın diyor ,yetmiyor kısa isimlerini değil açılımlarını yazın diyor
    küfür edince de ceza veriyorlar
    bir diğerinin mersindeki 0 bilmem beni ara diyen vatandaştan farkı yok
    buraya da gelmişler

sanırım bu iş olmayacak
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Eleman bizim burda fon portfoy firmalarinin pazarlama elemani oldugumuzu filan saniyo, talep ediyor arastirmayi bize yaptirip ona sunmamizi istiyor..

Benzeri isleri bir dusunun aklinizdan, su olsun bu olsun eve servis olsun... anlasilmis olmali
    Servetbey bildiğiniz varsa söylemenizi rica ettim sadece. Bildiklerini paylaşanlara da teşekkür ettim. Benim için araştırın gibi bir talebim olmadı. Diğer eleman sorunlu onu biliyorum da, sizi tanımadığım için yanlış anlamış olmanıza üzüldüm ve size özel açıklama yaptım. İyi akşamlar.

4. Bu mjb fonun ne ayak olduğunu çözemedim. Bi ara tadımlık almıştım, getiri yok birşey yok, hiçbir şeyle uyuşmuyor. Halka arza girecek para ayarlarken geçen hafta sattım uğursuz şeyi

Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Bu mjb fonun ne ayak olduğunu çözemedim. Bi ara tadımlık almıştım, getiri yok birşey yok, hiçbir şeyle uyuşmuyor. Halka arza girecek para ayarlarken geçen hafta sattım uğursuz şeyi
    OFI yi sevdim.
    İçinde tek hisse var.
    O da, AKFGY.
    AKFGY de 15 gündür bende park ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Bence de olmayacak. Sayın yöneticiler, tutmayın küçük enişteyi lütfen. Küfür etmek istiyormuş.
    senin fon soruna şu fonu al ,bu fonu al diye cevap verenin kendisine saygısı yoktur , viopa yazıyorsun ,ereğliye yazıyorsun , daha kim bilir nerelere yazıyorsun sonunda buraya da geldin

ben buranın yöneticisi olsam lütfen defol git derim , kimsin sen ki böyle abuk sabuk yazabiliyorsun

sorunlu olan kimdir tekrar düşün kimsin sen , sorunlu olmayan birisi " para baronu " rumuzu alma ihtimali var mı ?

para baronu olan birisinin böyle abuk sabuk yazma ihtimali var mı , burasının doktor çağrı merkezi mi sanıyorsun

7. sayın yöneticiler ya bu tiplere yol verin , ya bu tipleri ezip kaliteyi getirmemize yardımcı olun , ya da üyeliği iptal edin

tüm samimiyetimle söylüyorum bunu , sonradan ağlamam üyeliğimi verin diye

8. arkadaşlar...lütfen şöyle bir fon var..acayip güzel..hem stopajı o ...gerisi fasa fiso gibi yorumlara itibar etmeyelim lütfen...tefastan alacağınız fonun tüm geçmiş performansını bulabilirsiniz...lütfen boş gaza gelmeyelim

Sayfa 674/1002 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •