Sayfa 696/1002 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Kafamın rahatlaması için pazartesi günü endeksleri güzel artıda görünce goh, tı3, tcd, çıkış verdim. Bir süre bekleyeceğim

2. Merhaba arkadaşlar. long time no see.

Savunma/ uzay sanayileri şirketlerine yatırım yapan fon var mı bilginiz dahilinde?

Tesekkürler

Beklediğim endeks seviyesi geldiğinde bende cikacagm bist ten yabancıları birakacagim

4. Faiz düşüşünün devam edecek olması, piyasaya bol bol para pompalanması, o paranın gidecek yerinin olmamamsı, enflasyonun belkide hiper enflasyona dönüşecek olması karşısında bist'in düşmesi imkansıza yakın bir şey derim.
    Bistten çıkan para nereye gidecek, tam aksine piyasaya pompalanan para bist'e gelmeye mecbur kalacak bu gidişle.
    Ufak tefek düşüşlerde panik olmayan yüksek enflasyon karşısısnda kazanmasa bile paranın değerini koruyacak bist'te.

5. gençler nasılsınız
    uzun zaman oldu yazmayalı
    nefretin değil,sevginin hüküm sürdüğü,iyiliğin ana dilimiz oldugu insanlar olursak dünyayı güzellik kurtarır!

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Faiz düşüşünün devam edecek olması, piyasaya bol bol para pompalanması, o paranın gidecek yerinin olmamamsı, enflasyonun belkide hiper enflasyona dönüşecek olması karşısında bist'in düşmesi imkansıza yakın bir şey derim.
    Bistten çıkan para nereye gidecek, tam aksine piyasaya pompalanan para bist'e gelmeye mecbur kalacak bu gidişle.
    Ufak tefek düşüşlerde panik olmayan yüksek enflasyon karşısısnda kazanmasa bile paranın değerini koruyacak bist'te.
    katılıyorum. viop varant trade edenlere lafımız tabiki yok ama yatırım kulvarındaki kişilerin al-satçılığa soyunmasını yanlış buluyorum. tabiki burdan satan daha alttan alma şansı yakalayabilir ama işi şansa bırakmak...asıl sorun psikolojinize ne yaptığınız. bedeninize biriken stres gelecekte çok daha yanlış kararlar almanıza neden olabilir.

7. Bir süre ilgilenemeyeceğim, o arada da defansif takılacağım. 1 ay kadar, bir bakayım. Bir taraftan çeşitlendirmek için arsa mı alsam diyorum ama arsa yerine de yine finansal gelir daha mantıklı geliyor. Dönüp dolaşıp belki yine şubat gibi hisse yoğunlara gireceğim. Ama şu seçim muallaklığı, başka suikastlar falan olur mu, içimden gelmiyor bist ve biste dayalı şeyler. Denk gelirse halka arzlara girip çıkıp defansif takılırım gibime geliyor, kararsız olsam da

8. Dolarla bile gözgöze geliyorum bu aralar, alayım mı almayayım mı, hep kararsızlık

Sayfa 696/1002 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •