Sayfa 649/987 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Hangi millet Arap milleti mi? Ümmet olmasın o sonradan milliyetçilik geçer akçe olunca millete döndü.

2. Gecenlerde Ataturk'un sozleri uzerine biri cikti, Ataturk'un sozleri degil bunlar diye.

Kaynagi gosterdik.

Kitabin neresinde diyor, 400 sayfa hayatinda okumamis ki, ona kitabin su sayfasinda yaziyor diyeceksin ki, o 2 sayfayi okusun.

Burda biri de yaziyi filan okumadan, iftira at izi kalsin diyor.

Ya okumasi az, ya da okudugunu anlamiyor.

Gerçekten Allah yolunda olan bir cemaat, yüreği devlet millet aşkıyla yanan biri var devletin basinda.

Durumun da ortada, sade senin degil 84 Milyonun.

Allah ulusumuzu bu hirsiz ve sahtekarlardan korusun.

3. Berht26,
    "Gerçekten Allah yolunda olan cemaat" dediğinize göre Allah yolunda olmayan cemaatlerde var diyorsunuz belli ki..
    Allah yolunda olan ve olmayan cemaatleri söyler misiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Gecenlerde Ataturk'un sozleri uzerine biri cikti, Ataturk'un sozleri degil bunlar diye.

Kaynagi gosterdik.

Kitabin neresinde diyor, 400 sayfa hayatinda okumamis ki, ona kitabin su sayfasinda yaziyor diyeceksin ki, o 2 sayfayi okusun.

Gerçekten Allah yolunda olan bir cemaat, yüreği devlet millet aşkıyla yanan biri var devletin basinda.

Tek derdiniz Reis zaten. Reis ülkenin başından gitsin dene olursa olsun. Ama hayalleriniz kabusa dönüşecek. Rabbim dünya döndükçe Recep Tayyip Erdoğan başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Amin

5.  Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    Berht26,
    "Gerçekten Allah yolunda olan cemaat" dediğinize göre Allah yolunda olmayan cemaatlerde var diyorsunuz belli ki..
    Allah yolunda olan ve olmayan cemaatleri söyler misiniz?
    Cemaat şekline bürünüp İslamı kötü göstermek isteyen kendilerine menfaat sağlamak isteyen oluşumlar var. Onları hangileri olduğunu ben bilemem

6.  Alıntı Originally Posted by Berht26 Yazıyı Oku
    Tek derdiniz Reis zaten. Reis ülkenin başından gitsin dene olursa olsun. Ama hayalleriniz kabusa dönüşecek. Rabbim dünya döndükçe Recep Tayyip Erdoğan başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Amin
    Reis'in Ölümsüz Galiba Dünya Döndükçe Başınızda olsun İstediğine göre.)

7. Evet eleman yeni hesap açmış. Trollük yapıyor. İş güç yok bunlarda

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Gecenlerde Ataturk'un sozleri uzerine biri cikti, Ataturk'un sozleri degil bunlar diye.

Kaynagi gosterdik.

Yazını tesadüfen gördüm. Kaynağı isteyen o kişilerden biri bendim. Yalan konuşuyorsun. Sen mi yaptın hatırlamıyorum ama anlattığın olayda birisi işkembeden sallayıp Atatürk'e saçma sapan uyduruk bir söz ithaf etmişti. Ben dahil bir kaç kişi Atatürk böyle bir söz söylemiş olamaz dedik, kaynağı sorduk. O kişi Kaynak Nutuk dedi. Hemen Araştırdık Nutuk'ta bulamadık o sözü ve Nutuk'ta söylediğin yazmıyor, bulamadık, neresinde yazıyor, biz de görelim, bilmiyorsak öğrenelim dedik. Sonra o kişi tahmin edildiği üzere kaynak gösteremedi ve sus pus rezil rüsva oldu. Bunun üzerine o gün de konuşuldu Atatürk'ü emellerine alet edip onun ağzından çeşitli sahte sözler uyduran kimselere itibar etmeyin, bunlar çok tehlikeli insanlar diye. Tınaz efendi o kişi sen miydin ismini hatırlamıyorum ama o gün o kişi ile ilgili burada gerekli not verilmişti.

Sayfa 649/987 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •