Sayfa 427/516 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477 ... SonSon
Arama sonucu : 4122 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kağıdın yabancısı bile tuhaf. Ağırlıklı Bofa üzerinden 400 bin kadar kadar alım yaptı yabacı, iki gün sonra hepsini sattılar. Böyle yabancı işlemi olmaz, başla biri aldı, bir diğeri sattı denebilir, o da tuhaf, yabancı yabancının tersine bu denli işlem yapmaz.

Bence yabancı takasında gözüken malın çoğu bıyıklı yabancı olabilir, işlemleri daha çok bıyıklı işlemi gibi. Geçen yıl da yabancı takasında tuhaf hareketler olmuştu.
    Haklısın..Bu Yatırım Finanstakilerde günlükçü gibi hareket ediyor.
    Birgün al birgün ver yapıyor

Çakanda 50000 50000 çakıyor.
    Şimdi de Ata başladı.

3.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Çakanda 50000 50000 çakıyor.
    Şimdi de Ata başladı.
    Satan da kızarak satıyor, intikam alır gibi 4-5 kademeye veriyor

Kağıtta satıcı çok, büyük bir el lazım. Bana 100 milyon TL verin, %20 yükseltmeden 100 milyonluk malı alırım��

Bu kağıt için milyon lot altı sinek ısırığı sayılır, yabancı gemdn hafta 400 bin aldı, hem de göstere göstere, 400k aldı %5 yükseldi, 400k verdi %5 düştü…aynı yere geldi.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4. Ata 12. ayın başında 90 liralardan düşerken 80 tlde malın altına yatıp geleni karşılayıp baya mücadele vermişti 80 altına bırakmamak için endekse ayak uyduramamasına sinirlenip maliyetin 3 kademe altından kaçıyım dedi herhalde

5. deva özelinde sorunlar var, ama selec ve ecilc de katılamadı son günlerde yükselişe.,devlet bu işe karıştığı sürece hepsi gider veya durur ilaçcılar. çok karışılan bir sektör keza ekmeğe de devlet çok müdahale ediyor. ama diğer herşey uçup gidiyor. ben üretici olsam kimseye ilaç vermem eninde sonunda üreticinin dediği olur. bu kadar hayati bir ürünse kura endeksli olmalı.

6.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    deva özelinde sorunlar var, ama selec ve ecilc de katılamadı son günlerde yükselişe.,devlet bu işe karıştığı sürece hepsi gider veya durur ilaçcılar. çok karışılan bir sektör keza ekmeğe de devlet çok müdahale ediyor. ama diğer herşey uçup gidiyor. ben üretici olsam kimseye ilaç vermem eninde sonunda üreticinin dediği olur. bu kadar hayati bir ürünse kura endeksli olmalı.
    selec 1 aylık getiri %5,42
    deva 1aylık getiri %4.00
    ecilc 1 aylık getiri %18.4
    genil i söylemiyorum moral bozar

7. haftasonu anladım zaten çok grafik paylaşmışlar twitterda dedim bu kadar paylaşım varsa gitmez düşürürler. adamların twitterda adamları var troll onlar üzerinden algı ile oynuyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Sayilar10 Yazıyı Oku
    Linkler çalışmıyordu

Emeğinize sağlık. Stok devir hızı vs. bu tür şeylerde etkiliyor sanırım.

Sayfa 427/516 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •