Sayfa 153/516 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 4125 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Vallahi bu kur seviyeleri ile piyasada ilaç milaç kalmaz. Seçimlere doğru giderken anketler zaten güzel haberler vermiyor iktidara.

Boş raflarda olmayan ucuz ilaçlar mı, nispeten dolu raflarda pahalı ilaçlar mı? Köprüden önceki son çıkışa gelindi hatta manevra için geç kalınıyor.

Gerçi farkındalar mı, ayrı bir merak konusu?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Bal gibi farkındalar da ama Erdoğana söyleyebiliyorum mi ayrı konu.Turizm gelirlerinin başladığı aylarda dövizi yukseltiyorlar ki turistler için daha ucuz olsun ve fazla sayıda gelsinler. Vatandaş kimin umurunda,zenginlerden aşağıya ne dağlarda onunla yetişecek insanlar.Rockafellerin sozu:Garibanlar cennetin sadece bir hikaye olduğunu anlarlar ise dünyayı bize dar ederler

Aşağıya ne damlarsa onunla yetinecek insanlar olacakti

Aşağıya ne damlarsa onunla yetinecek insanlar olacakti

5. Borsa 1850 den soluksuz 2650 ya gelmiş bu kısa sürede 20 liralık thy 50 lira olmuş holdingler Koçlar Sabancılar Alarkolar uçmuş 2021 kasımda 10 lira olan hisseler 3 katlamış kardemirler ve demir çelikler ıuçnuş
    Peki bu süreçte sizin tahtacı naapmış borsa uçarken siz çakılmışsınız
    Sanki borsa 5000 olsa siz uçacaksınız
    Bemce sorunu biraz kendinizde arayın
    Borsa yükselirken biz niye yükselmedik diye sorun
    Hisse hakkında en ufak bir eleştiriye bile tahammül edemeyen hissenin tek söz sahibiymiş gibi davranan laz uşaklarına da iki çift sözümüz olsun

6. https://www.winally.com/2022/06/2002...-konumundayiz/

Deva yönetiminden de böyle bir mülakat talep ediyoruz.. Burda değinilen bütün alanlarda (yurt dışından ar-ge bazlı iş yapan OM firma satınalması hariç) Deva da var..

Aİnin bu mülakattaki hedefi, winallyi okuyan birkaç yüz kişilik ilaç yönetici camiası değildir. burdaki ana hedef ilaç işinin en GÜÇLÜ paydaşı olan Sağlık Bakanlığı ve SGKdır..

Deva, kamu iletişiminde "sessiz" pozisyonlamadan dolayı kurumsal pazarlamanın sınırsız imkanlarından mahrum kalmaktadır. Bence, şirketin kurumsal iletişim departmanı, PHa bu konunun önemini anlatmalıdır. Biyoteknoloji, ihracat, 6 tane yurtdışı şirketi, Abdi İbrahimin neredeyse 3 katı büyüklüğünde argeci sayısı, açık ara önde ar-ge projesi vb vb.. anlatacak çok şeyiniz var.. kafanızı kuma gömmekten, yer altında (underground) ilaç işi yapmaktan artık vazgeçseniz nasıl olur? 4 tane ilaç fabrikasına sahip olan tek firma muhtemelen sizsiniz.. kapasite de Aİden önde.. bekliyoruz.. hem yerlisiniz hem de %18ik bist hissdarındna dolayı da binlerce hissedarla millisiniz.. daha ne bekliyorsunuz?

Şimdi dolar neden yükseliyor Mahfi eğilmez cevabını vermiş

Deva için operasyonun ortasına gelindi ben bugün biraz aldım burdan altı 29 TL

Yani döndüm dolaştım bir balya para kazandım ve alttan kağıdı geri aldım godot gelmeyecek bunu biliyorum hedefimi bekliyorum

8. Hocam, adamların 3 sene evvel 3 liraya aldığı kağıdı 30 liradan alırsan bağırırsın, onlar da bağırsın istiyorsun. Niye bağırsın, adamın hava yollarına, sabancıya, endekse vah tüh etmesi için aya kadar yol var. Aracı kurumuna sor, ona katlanmış kağıdı on katından aldım, ne yapmalıyım diye, onlar sana anlatır.

Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Borsa 1850 den soluksuz 2650 ya gelmiş bu kısa sürede 20 liralık thy 50 lira olmuş holdingler Koçlar Sabancılar Alarkolar uçmuş 2021 kasımda 10 lira olan hisseler 3 katlamış kardemirler ve demir çelikler ıuçnuş
    Peki bu süreçte sizin tahtacı naapmış borsa uçarken siz çakılmışsınız
    Sanki borsa 5000 olsa siz uçacaksınız
    Bemce sorunu biraz kendinizde arayın
    Borsa yükselirken biz niye yükselmedik diye sorun
    Hisse hakkında en ufak bir eleştiriye bile tahammül edemeyen hissenin tek söz sahibiymiş gibi davranan laz uşaklarına da iki çift sözümüz olsun
    Son düzenleme : velay; 09-06-2022 saat: 15:39.

Sayfa 153/516 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •