Sayfa 504/507 İlkİlk ... 4404454494502503504505506 ... SonSon
Arama sonucu : 4055 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Konsolide olmayan bilanço son açıklama tarihleri 12 aylıklar için 9 Mayıs
    3 aylıklar için 11 haziran

çok sabrettim devaya endeksten aşırı negatif ayrıştı bugun paylarımı minimuma indirmiştim bendeki malı bekliyorlarsa bundan sonra kopar gider
    senin benim paylar çok umrunda olduğunu sanmam yabancı 2,5 milyon lot sattı fonlarda 2,5 milyon lot sattı kabaca 5 milyon lot el değiştirdi zaten dolaşımdaki payın 1/7 si

2.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    senin benim paylar çok umrunda olduğunu sanmam yabancı 2,5 milyon lot sattı fonlarda 2,5 milyon lot sattı kabaca 5 milyon lot el değiştirdi zaten dolaşımdaki payın 1/7 si
    Yerli fonlar perisan etti kağıdı bu endeks rallisinde yilbasindan bugune eksi olan nadir kagitlardan hangisine baksam %15 20 +da bizim ki eksi

3. benim şahsi düşüncem bilanço beklendiği gibi olmayabilir, çünkü iyi gelecek bilanço önceden fiyatlanıyor. bu baştan kötü geleceği belli olduğu için sürünüyor, başka kağıtlarım var. eski zirvesine yaklaşamadan bilanço geldi ve patlak maalesef. bu arada bilanço bugün gelir :)))
    Son düzenleme : defineci; 26-04-2024 saat: 13:15.

4.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    benim şahsi düşüncem bilanço patlak, çünkü iyi gelecek bilanço önceden fiyatlanıyor. bu baştan kötü geleceği belli olduğu için sürünüyor, başka kağıtlarım var. eski zirvesine yaklaşamadan bilanço geldi ve patlak maalesef. bu arada bilanço bugün gelir :)))
    Tersi olan çok oldu

5. 2021 şubat deva zirve yapmıştı sonra bilanço çok çok iyi geldi. sonra bir daha o zirveyi geçemedi hey eski günler.

Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Tersi olan çok oldu

6.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    2021 şubat deva zirve yapmıştı sonra bilanço çok çok iyi geldi. sonra bir daha o zirveyi geçemedi hey eski günler.
    Kimsenin bir şeyden anladığı yok, hele enf. muhasebesi her şeyi çorba etti. Akenerji gibi batık şirketi bile em sonrası görülen sanal iyileşme ile 3-4 e katladı. Sanki adamlar yeni bir enerji kaynağı keşfetti😊

Değil küçük kağıtlar, tav gibi herkesin yakından bildiği hisseleri bile doğru tahmin edemiyorlar. Bence bilanço öncesi hisse performansı %50 sinyal verir, diğer yarısı sürpriz olur.

Haa, muhtemelen ben bilançoyu yine beğeneceğim, piyasa yine almayacak. Bu durumda piyasa bilançoyu bildi olmayacak, pozu olmadığı İçin dikkate almayacak.

Benim bu bilançodan esas beklentim temettü kararı çıkmaması. Bu kadar gecikme bunu söylüyor bana. Zaten 6 ay gecikmeyle alacakları temettü kuşa döndü. Bu dediğim olursa İşte ilgi göstermeyen Twitter hüstadları parlatmaya başlayabilir. Ne de olsa onlar İçin kıytırık da olsa imtiyazlı temettü çok önemli😁
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kimsenin bir şeyden anladığı yok, hele enf. muhasebesi her şeyi çorba etti. Akenerji gibi batık şirketi bile em sonrası görülen sanal iyileşme ile 3-4 e katladı. Sanki adamlar yeni bir enerji kaynağı keşfetti😊

Değil küçük kağıtlar, tav gibi herkesin yakından bildiği hisseleri bile doğru tahmin edemiyorlar. Bence bilanço öncesi hisse performansı %50 sinyal verir, diğer yarısı sürpriz olur.

Haa, muhtemelen ben bilançoyu yine beğeneceğim, piyasa yine almayacak. Bu durumda piyasa bilançoyu bildi olmayacak, pozu olmadığı İçin dikkate almayacak.

Benim bu bilançodan esas beklentim temettü kararı çıkmaması. Bu kadar gecikme bunu söylüyor bana. Zaten 6 ay gecikmeyle alacakları temettü kuşa döndü. Bu dediğim olursa İşte ilgi göstermeyen Twitter hüstadları parlatmaya başlayabilir. Ne de olsa onlar İçin kıytırık da olsa imtiyazlı temettü çok önemli😁
    temettü kararı sizin dışınızda kimsenin aklına gelmedi, böyle bir karar en büyük sürpriz olur.

8.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    temettü kararı sizin dışınızda kimsenin aklına gelmedi, böyle bir karar en büyük sürpriz olur.
    Patronları biraz tanıyorsam, ya da ben olsam öyle yapardım diye düşünüyorum, alacakları para 6 ayda zaten üçte bir eridi. Bilanço açıklanacak, gk da karar onaylanacak, para bir ay sonra yatacak vs. Ölme eşeğim ölme.

Bu arada yeni borçlanma da olmadı son aylarda, belki de temettü parasını çoktan kullandılar, ona güvenip %60-70 lerden borçlanmak istemediler.

Tabi buna bakıp beklentiye girmesin kimse. Benimkisi bir tahmin sadece. Olmazsa kimse çemkirmesin sonra
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 504/507 İlkİlk ... 4404454494502503504505506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •