Sayfa 117/167 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 929 - 936 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

Hanzade Osmanoğlu Özbaş, Net Holdingin patronu Besim Tibuktan sonra Merit Grubunun en üst koltuğuna, kariyerinde yeni bir sayfa açmak için oturduğunu ifade etti. Özbaş, Merit Oteller Grubundaki hedeflerini şöyle anlattı:

Merit otelleri Kıbrısta zaten misafir memnuniyeti odaklı 5 yıldız üstün hizmet konseptiyle çalışıyor. Merit Otellerini, bir üst seviyeye taşıma hedefi koydum. Meritin Girnedeki Royal ve Premium otelleri, Avrupa standartlarının üzerinde. Yeni otel projesi Emperial, yakın gelecekte hizmete girecek. Zaten başarılı bir ekip var. Ekibimizle dünya jet sosyetesini KKTCye çekeceğiz. Merit Otelleri, sadece Kıbrısta değil, Balkan ülkeleri, Karadağ, Hırvatistan, Bulgaristan ve Makedonyadaki yatırımlarıyla uluslararası bir isim oldu. Grubumuzun hedefleri arasında Dubaide bayrağını dalgalandırmak bulunuyor. demişti,,,,araya pandemi girdi,eğer aşı başarılı olursa,hedefler bir bir gerçekleşir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. spk'nın, dolaşımda 600 bin hissesi olan bi şirkete 'ne ayak' diye sorması tuhaf.

Tamam sor da.. zaten hem sığ hisse hem de kör fiyat işlemde.

alanın çoğu tavandan alıyor, satanın çoğu tabandan satıyor.

o gün üç beş alıcı olsa zaten yukarda.

neyse. zaten rutin işlem.

ytd.

3. Spk gitsin ky soyan ıhlas grubuna baksın. Her sene zarar her sene bedelli. Meritle uğraşacağına bunlara baksın.

nthol de coştu,tavan.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. nazar değmesin.

305 emir 21131 lot ile kapattı

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    nthol de coştu,tavan.
    Nthol un tavan olması gayet olumlu hısse için. Grup olarak bır hareket var demekkı..

Hayırlısı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

amaç panikletip mal kapmak,ama yemedi.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    amaç panikletip mal kapmak,ama yemedi.
    Katılıyorum..!!
    Bu tahtada gunluk düşünen kaybeder.!!
    Kısada kazanıyor gibi gözüksede uzun vade de kaybetmeye mahkum..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 117/167 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •