Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
Sayın Recepix51 Merit şuan benim yaptığım araştırmalarıma göre BİST şirketleri içerisinde en kıymetli üç beş hisseden biri. O üç beş hisseden farkı ise fiyatı çok ucuz. Çok uzun süre araştırdım geleceğe dönük planlarına ulaşmaya çalıştım geçmiş faaliyetlerini takip ettim ve yatırım yapmaya karar verdim. Bir anda %100 kazançlı duruma geldik ve ben şunu söyledim bu hareket henüz erken. bazıları sordular neden erken? Anlatayım bir hissenin önce derli toplu bir hale gelmesi gerekir. Ardından hikayesinin yeniden gündeme getirilmesi gerekir ve bundan sonra başlayacak hareket sağlıklı olur. İŞBİR'de bin liranın üstüne fiyat gelince ben ucuz dedim hala üçe beşe katladı diyenler oldu. MERİT içinde altını çizerek söylüyorum; "Bu fiyatlar ucuz değil komik" küçük yatırımcı ancak sabrettiği hissede kazanır. Kar realize eden küçük bir düşüşte panik yapıp satan bir çok arkadaşımın daha sonra aynı hisseyi çok yukarılardan almak istediklerine hep şahit oldum. O gün o yorumu da ortalığı sakinleştirmek adına yazdım. Yoksa kimseye akıl vermek haddime de değil yani. Yanlışım olduysa affola. YTD'değildir sizleri seviyorum.
Hocam Öncelikle değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim Evet bu süreçlerde hep yanımızda oldunuz inecek dediniz indi çıkacak dediniz çıktı yorumlarınızın geneli çok isabetli oldu Bizler de bu yüzden sizin yorumlarınızı değerli bulduk ve zor günlerimizde sizin yorumlarınıza ihtiyaç duyduk Siz de bizi kırmadı nız Tabii ki kimse müneccim değil ama belli teknik ve Analitik enstrümanlara bakılarak yorumlar yapılıyor Biz de sizin tekniği nizi çok beğeniyoruz hocam Tekrardan çok teşekkür ediyorum