Sayfa 398/484 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448 ... SonSon
Arama sonucu : 3871 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Milyonlarca ögrenciye 10 gb internet verecekler. Parasını devlet karşılayacak. Ttkoma bir nevi can simidi olabilir. istifade eder. 5 kasimda bilançoda iyi gelecek derler.
    Ttkomda toparlanma zamani geldi gibi.
    Abisi tcell in çok gerisinde kaldı.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    İyice saçmalamaya başladın.

Herhangi bir yerde çalınan Ford araçlarından Froto mu sorumlu?

Hadi froto satıp tcell ve ttkom aldığını itiraf et.

Bence de Bay Ric, full +full telekom şirketlerine gömmüş parayı. ) Kimse de gelmesin istiyor bu kelepir mala )

Dışarda elektrik dağıtım şirketinin kablosu, trafosu çalınır, telekom şirketinin fiber optik kablosu çalınır ama bu rakamlar bu şirketlerin yatırım bütçelerinin içinde devede kulak kalır ve günün sonunda bu rakamlar regulasyon görüşmelerinde tarifeye dolayısıyla müşterinin faturasına yansıtılır. ) bilmeden atıp tutuyor bye bye ric)

3. Ttkom tam bir temettü sirketi. Su verdigi temettülere bakın.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. 1$ temettu verecek diye 2.8$ dan eregli alip bekleyen ttkom basligini takip edip laf sokmayami calisiyor
    2.8$ den girenleri cikarmaya calissa daha iyi
    https://share.matriksdata.com/shareM...11021640044140
    yaptirmak istemiyorlar gibi ama 19.80 ve uzeri kapanis guzel olur
    ....

5.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Durum bilinenden daha vahim, tam anlamıyla bir kamu şirketi oldu, işsizlikle mücadele için gerek olmayan pozisyonlara adam almalar, enflasyon ile mücadele için düşük fiyat politikası uygulamalar, yandaş kanallara reklamlar vererek fonlamalar, siyasetin halk gözünde nemalanmak için başlattığı sosyal ve yardım projelerine devasa bağışlar yaparak birilerine yaranma gayretleri.....

İyi de bu şirketlerin halka açık olduğu hiç mi akıllarına gelmiyor ? Görünen o ki umurlarında bile değil
    Dayı ben 15 senedir burdaym yani sen borsada yoktun ozamanlar . Baskalarini caydir ekmek cikmaz siuuu

6. Bizde goruyorz neyin ne oldugunu cozume bakalm . Gk da bagirip cagiralm enflasyon ortaminda artmayan teknparekende şaka bu

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Dayı ben 15 senedir burdaym yani sen borsada yoktun ozamanlar . Baskalarini caydir ekmek cikmaz siuuu
    15 sene bir şirkette ısrar etmek için ciddi bir hikaye olmalı demi ? Bunun hikayesi benim bildiğim sürekli hatalarla/kötü yönetimle küçülmek. Kaybınızı tezahür dahi edemiyorum. Allah sabır versin.
    Az insan çok huzur

Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Benim evde hat çekmiyor, aksi gibi de 3 hattım var.. telefonları pencerelerin önündeki mermerlere koyuyoruz..
    Bugün gidip tcell aldım, ttkom yarın harekete başladı başladı, başlamadı Ekime girdik zaten..

Evde hat çekmediği gibi bir ay öncesine göre iki katı fatura ödemeye başladım.. 3 hattın 2 sini Türksele geçirecem.
    Başladı başladı, başlamadı bu defa da Kasımdayız.

Sayfa 398/484 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •