Sayfa 406/484 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon
Arama sonucu : 3867 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    E o zaman bir an önce sürsünler tahtaları yokarıya, daha az faiz öderler Hem KY duası da alırlar ne güzel, win-win

Yüzde 50 faiz oranı değil, tahtacıların özkaynak-kredi oranı 50-50 demek istedim. Eğer malları ky'ye park etmişlerse zaten faizi onlar ödemiyordur)

2. TTKOM şu anda 0,78 dolar, 2018 Ağustos'ta da 0,78 Dolar'mış. Onun öncesinde bu değerin hep üzerindeymiş. Dünya'da da Telekom şirketleri eskiye göre daha düşük fiyatlanıyor. Yüksek altyapı yatırımları yapıyorlar, hükümetler elektrik/su gibi bir temel ihtiyaç olduğu için firmaların bu maliyetleri kullanıcılarına yansıtlarına izin vermiyorlar diye düşünüyorum. Biraz temenni olabilir ama faizlerin etkisi ile firmaların yeni yatırım yapma hevesinin azalacağını ve karlarını arttıracaklarını düşünüyorum Dünya'da.

Türkiye'de ise enflasyonun düşmesi telekom şirketlerine yarayacaktır. Varlık Fonu'nun yönettiği THY'de nasıl ciddi bir değerlenme olduysa TTKOM'da da bir değerlenme olacağını düşünüyorum. İnşallah yanılmam.

Ayrıca fiili dolaşımın %13 olmasını,hızlı yükselişler için pozitif görüyorum.

Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    ...
    Son durum

4.  Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Son durum
    Yolladığınız grafikler bana şunu hatırlattı

https://youtu.be/nUDShHyYKNI?si=WDLbPCRevPb8IyQs

+3 den -1 e ttkom aynen devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

6.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    +3 den -1 e ttkom aynen devam

Dün ve bugunki hareketler vade kapanışını gelmişken, biraz shortcu sıkıştırma üzerine.. Yeni bir haber yok yani..

7. Bu dik duruşun sebebi ne olabilir, Tcell'den tık yok, özel bir durum mu var acaba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sabah bakan ihale süre uzatımının 2024 de olacağını söylemiş. Belki onla alakalıdır

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Sayfa 406/484 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •